Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Система пожежної сигналізації ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Система пожежної сигналізації – це комплекс заходів, спрямованих на своєчасне виявлення пожежі та оповіщення про пожежу, що знаходяться на об’єкті людей або осіб, які ведуть спостереження за об’єктом. Система реагує на задимлення, зміну температури повітря за допомогою спеціальних сповіщувачів. Сповіщувачі відправляють сигнал тривоги на приймально-контрольний прилад, після чого сигнал моментально передається на пульт централізованого спостереження.

Детальніше
  • Ліцензія: Видана «Державною Інспекцією Техногенної Безпеки України», серія АЕ № 184351 на надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення;
  • Протипожежна безпека під ключ: проектування, технічне обслуговування, монтаж, спостереження на ліцензованому пульті;
  • Підготовка проекту: ми підготуємо індивідуальний проект з урахуванням типу приміщення і ряду специфічних факторів;
  • Законність і сертифікація: Всі використовувані в проекті пристрої успішно пройшли сертифікацію в МНС, що дозволяє їх законно експлуатувати;
  • Перепідключення раніше обладнаної системи пожежної сигналізації приміщення на наш пульт спостереження;
  • Модернізація вже існуючої сигналізації для приведення її у відповідність усім пожежним нормам.
icon
Пакет: Пожежна охорона з дозвільною документацією

Пакет включає в себе базовий комплект обладнання для забезпечення пожежної безпеки на об’єкті з усією необхідною проектною документацією для подальшого реагування рятівниками ДСНС України

Обладнання + документація 19 990 грн
Абонплата 540 грн місяць
Залишити заявку
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

Система пожежної сигналізації

Шериф – надає повний комплекс послуг з пожежної сигналізації об’єктів будь-якої складності.

  • проектування пожежної сигналізації;
  • монтаж пожежної сигналізації;
  • обслуговування пожежної сигналізації;
  • спостереження пожежної сигналізації.

Наші проектанти розроблять індивідуальний проект пожежної сигналізації, в залежності від типу приміщення, та отримають експертну оцінку в органах МНС. Монтажники виконають якісний монтаж системи, згідно ДБН та підключать на пожежний пульт спостереження Шериф, з подальшим обслуговуванням та наглядом, згідно договорів.

Наявність ліцензії на виконання всіх видів робіт протипожежного призначення, досвідчені проектанти та монтажники у сфері пожежної сигналізації, подальше спостереження на пульті та обслуговування системи пожежної сигналізації, дозволить отримати позитивний результат в органах Держпожежнагляду при введенні об’єкта в експлуатацію.

Підключаємо на наш пульт спостереження пожежну сигналізацію об’єктів, змонтовану іншими підприємствами, які мають відповідну ліцензію на роботи. Укладаємо договори на спостереження та обслуговування систем пожежної автоматики.

Також виконуємо ремонт, відновлення та модернізацію застарілої пожежної сигналізації згідно з нормами і стандартами, приводячи її у робочий стан.

Отримати консультацію, а також замовити послуги можливо зателефонувавши до нас:
(044) 500-84-09
Або скористатися нашим e-mail: office@sheriff.com.ua

Розгорнути