0 800 309 114 відділ продажів (безкоштовно)
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Особиста безпека ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Всім відомий факт, що ми живемо не в найбезпечнішій країні. Жителям України не з чуток знайоме почуття тривоги і важливість відчуття безпеки. «ШЕРИФ» вирішив НЕ залишатися осторонь і прийти на допомогу у вирішенні життєво важливих людських потреб, саме для цього була створена послуга «Особиста безпека».⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Тільки подивіться на статистику за минулий рік: 20100 кримінальних злочинів; 124 умисних тяжких тілесних ушкоджень; 79 вбивств; 17 зґвалтувань; 102 розбоїв; 453 грабежів; 8900 крадіжок.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ Злочинців НЕ зупиняє, ні стать, ні стан здоров’я, ні вік жертв. Для прикладу по Київській області під гарячу руку зловмисників потрапило: 3372 жінки; 473 інваліда 1 і 2 групи і людей похилого віку; 125 неповнолітніх; 70 дітей до 14 років; 7000 постраждалих від крадіжок і грабежу. Це шокуючі дані!

Детальніше
  • Оперативне обслуговування: Ми надаємо гарантію прибуття групи швидкого реагування у вказане вами місце в проміжку часу до 9 хвилин з моменту дзвінка, але частіше за все навіть швидше;
  • Досвідчені охоронці: для роботи залучаються співробітники з досвідом роботи і спецпідготовкою. Кожен екіпаж супроводу озброєний травматичною зброєю і додатковими спецзасобами;
  • Доступна ціна;
  • Конфіденційність: збереження в таємниці причин виклику, особистості замовника і вмісту вантажу.
icon
Пакет: Місяць особистої безпеки
АКЦІЯ

Час подумати про власну безпеку! Особливо якщо по вартості вона доступніша ніж чашка кави! З пакетом “Місяць особистої безпеки” ти на 31 день можешь забути про тривогу за своє життя та життя і безпеку близьких!

Вартість абоненської плати 99 грн/місяць
Виклик ГШР 399 грн/півгодини
Залишити заявку
icon

Детальний опис послуги:

Часто пограбування відбувається прямо біля будинку, дорогих ресторанів,торгових центрів, відділень банків або після зняття готівки в банкоматі на вулиці. Більш витончено грабують, влаштовуючи на дорогах «автопідстави» і вимагаючи віддати н-ну суму грошей за нібито завдані збитки.

Одна з найпоширеніших злочинних схем: почати стеження заздалегідь і, коли ви з великою сумою від’їдете від будинку, перекрити рух, розбити вікна і забрати гроші.

Щоб уникнути подібних ситуацій, рекомендуємо скористатися даною послугою, і ми приїдемо для супроводу до того, як ви покинете будинок. Ще одна відома схема – «автопідстава». Вас наздоганяють на дорозі, зупиняють і звинувачують, що при виїзді з парковки ви подряпали їх автомобіль. Як правило, у зловмисників заготовлений аркуш наждачного паперу з фарбою в колір «подряпаної» машини. І поки один шахрай вас відволікає, другий зчісує на вашому авто фарбу, залишаючи подряпини в колір свого. Вам показують подряпину як докази і в грубій формі вимагають компенсацію збитку.

ПОСЛУГА ПОТРІБНА, ЯКЩО:

– Підозрілі особи чекають поруч, поки ви знімаєте гроші в банкоматі;

– Відчуваєте необхідність у супроводі на зустріч/ переговори;

– Необхідно супроводити дитину додому зі школи або гуртка;

– Терміново необхідна допомога, але не знаєте, куди звернутися (побутові ситуації);
– Потрапили в проблемну ситуацію за кермом: вам погрожують, намагаються обманним шляхом забрати авто, влаштували «автопідставу»;

–  Опинилися в проблемній ситуації через свою професійну діяльність (допомога журналістам, адвокатам і т.д.);
–  Бачите, що відбувається правопорушення, і не знаєте, як вчинити в даній ситуації;

–  Хтось переслідує, погрожує вам або вашим близьким;

–  Страшно, що хтось може підстерігати по дорозі додому або в під’їзді;

–  Везете щось цінне або повертаєтеся після угоди (продаж квартири, машини тощо);

–  У закладі визріває конфліктна ситуація з п’яними відвідувачами;

–  Безпечна евакуація;

– Підозрюєте, що за вами стежать.

ЯК ПРАЦЮЄ ДАНА ПОСЛУГА/КРОКИ ПІДКЛЮЧЕННЯ:

1. Надаєте інформацію

2. Ми вносимо вас у базу і даємо номер телефону, на який зможете додзвонитися тільки ви

3. У разі Небезпеки замовляєте послугу

4. Приїжджає група

5. Ви врятовані

У ЧОМУ ПЕРЕВАГА “ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ”:

Ми надаємо гарантію прибуття групи швидкого реагування у вказане вами місце в проміжку часу до 9 хвилин з моменту дзвінка, але частіше за все навіть швидше.

Поліція не завжди може відреагувати на звернення і прибути по вашому дзвінку, оскільки реагує на вже скоєні правопорушення,

А НАША МЕТА – ЇХ НЕ ДОПУСТИТИ!

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 40 автомобілів, 25 з яких задіяні в пультової охорони.

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, максимальний час – 8 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.