Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона виробничих об’єктів ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Важливість охорони
Виготовлення будь-якого продукту пов’язане з ризиком крадіжки або нанесення шкоди обладнанню. Причому в ролі винуватця ситуації, що виникла, можуть виступати як сторонні люди, так і співробітники підприємства. Убезпечити виробництво та проконтролювати дії робітників ви зможете за допомогою фізичної охорони підприємств промислового призначення від компанії «Шериф».

Детальніше
 • Нічні перевірки
  Контролювати охорону самостійно немає ніякої потреби, адже Шериф подбав про це заздалегідь. Регулярні перевірки – запорука вашого спокійного сну та стовідсоткової безпеки навіть уночі.
 • Відстеження маршруту
  Система «Skytrack» – ПЗ для смартфонів, яке дозволяє цілодобово стежити за ситуацією на об’єкті, що охороняється. Програма фіксує маршрут охоронців, а також дозволяє швидко передати сигнал про події на об’єкті.
 • Регулярні звіти
  Основне завдання системи «Дзвінок диспетчера» – виявляти відхилення охоронців від установленого режиму. За результатами перевірок клієнт отримує звіт за місяць/тиждень/день роботи охорони.
 • Заміна охоронця за 1 годину
  У форс-мажорній ситуації або за особистими побажаннями клієнта на місце будь-якого охоронця протягом години прибуває заміна. При цьому на об’єкт прибуває співробітник із аналогічним або більш високим рівнем кваліфікації.
 • Щомісячний повторний інструктаж
  Начальник охорони щомісяця проводить навчання для всієї команди. Його мета – оптимізація робочого процесу та запобігання можливим ускладненням. На навчанні також може бути присутнім клієнт.
 • Підкріплення за 10 хвилин
  У разі потреби термін прибуття групи швидкого реагування в будь-яку точку Києва становить до 10 хвилин. Оперативне посилення охорони дозволяє усунути навіть серйозні непередбачені перешкоди.
icon
Пакет: Економ

В рамках пакету «Базовий» на об’єкт надаються охоронці віком від 18 до 60 років з досвідом роботи до 3 місяців. Бійці одягнені в форму. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіку роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний/нічний.

від 32 грн за годину
від 24 500 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Стандарт
АКЦІЯ

В рамках пакету «Стандартний» на об’єкт надаються охоронці віком від 20 до 50 років з досвідом роботи від 3 місяців. Бійці можуть бути одягнені в форму або класичний костюм. Ротація – за бажанням клієнта. Безкоштовно проводиться аудит системи охорони на об’єкті. Щотижня відбуваються перевірки якості роботи охорони. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіку роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний/нічний.

від 40 грн за годину
від 30 500 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Преміум

В рамках пакету «Преміум» на об’єкт надаються охоронці віком від 20 до 45 років з досвідом роботи від 1 року. Бійці можуть бути одягнені в форму або класичний костюм. Ротація – за бажанням клієнта. Безкоштовно проводиться аудит системи охорони на об’єкті. Щотижня відбуваються перевірки якості роботи охорони. При необхідності надається посилення охорони за 10 хв. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіку роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний/нічний.

від 52 грн за годину
від 38 600 грн в місяць
Залишити заявку
icon

ЧОМУ З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ КРАЩІ БІЙЦІ:

Жорсткий відбір при найманні

Жорсткий відбір при найманні

Охоронці проходять жорсткий конкурс. У команду потрапляють тільки кваліфіковані, досвідчені та надійні бійці.

Відповідальне ставлення до об'єкта

Відповідальне ставлення до об’єкта

Премії за результативність і якісно виконану роботу мотивують охорону працювати максимально ефективно.

Підбір охоронців під завдання

Підбір охоронців під завдання

Кожне замовлення індивідуальне. Ми підбираємо команду в залежності від якостей охоронців, необхідних у конкретному випадку.

Інструктаж перед виставленням

Інструктаж перед виставленням

Перед початком роботи кожен охоронець проходить індивідуальну підготовку з урахуванням особливостей об’єкта і побажань замовника.

Узгодження заміни охоронців

Узгодження заміни охоронців

Жоден член команди не покидає свій пост без попередження. Заміна охоронця також проходить за попереднім погодженням.

Власний тренувальний центр

Власний тренувальний центр

Для якісної підготовки та підтримки форми бійці направляються на навчання панкратіону в центр на базі холдингу «Шериф».

Фізична охорона в компанії ШЕРИФ – це:

Індивідуальний підхід до організації охорони з урахуванням вимог клієнта

 • Безпосередній контакт із начальником охорони 24/7
 • Можливість самостійно вибрати охоронців
 • Опція закріплення охоронців за вашим об’єктом
 • Організація команди з урахуванням побажань клієнта
 • Інструктаж охоронців перед заступанням на об’єкт
 • Фінансова відповідальність компанії перед клієнтом

Внесіть дані – і ми підкажемо, як вам краще захистити свій об’єкт
Отримати захист
icon

Давайте посилимо охорону такими методами:

icon

ПОШИРЕННІ ЗАПИТАННЯ

1
Чому автопатрулирования, а не стаціонарний пост охорони?

Ставити стаціонарні пости фізичної охорони на території в 5 га – це як мінімум марна затія, а як максимум – затія на сотні тисяч гривень. Невигідно, нераціонально і неефективно. Правильним рішенням у цій ситуації буде організувати на великому ділянці землі автопатрулирования.

Розгорнути
2
Як ви складаєте графік патрулювання?

Графік патрулювання не повинен співпадати з дня на день – краще, щоб він був хаотичним. Тільки тоді потенційні злодії не зможуть підлаштуватися і знайти лазійку?

Розгорнути
3
Як убезпечити територію на проблемних ділянках?

А на проблемних ділянках професіонали використовують «Хлопавки» миттєвої дії. Вони працюють за принципом розтяжки, але не ранять порушника. За рахунок гучного хлопка відмінно привертається увага. Розтяжки типу «Ракетниця» мають свій «красивий» ефект – їх видно на відстані до 5 км.

Розгорнути
4
Яким повинен бути патрульний автомобіль?

В якості технічного засобу повинен використовуватися транспорт спеціальної модифікації. Це автомобілі підвищеної прохідності (позашляховики), квадроцикли на гусеничному ходу, які дуже ефективні як у лісі так і на горбистих просторах.

Розгорнути
5
Чим повинен бути оснащений автопатруль?

Для подолання серйозних перешкод автопатруль «Шерифа» завжди укомплектований цілим набором незамінних пристосувань. Зокрема, бензопилою для оперативної боротьби з загороджували дорогу колодами. Для подолання пісків, боліт, канав і сніжної цілини у команди є Сенд-траки – металеві профільовані пластини з отворами, що дозволить швидко да 100% дістатися до об’єкта.

Розгорнути
6
Як диспетчер відстежує переміщення автопатруля?

Автомобіль патруля оснащений супутниковою системою спостереження. Завдяки GPS-спостереження диспетчери компанії цілодобово моніторять роботу і переміщення патрулів. При оперативної відпрацюванні квадрата за допомогою GPS-спостереження охоронці можуть краще зорієнтуватися на місцевості, диспетчер допомогає группі швидкого реагування, аналізуючи карту реального часу з можливими пробками, аваріями, новим перепонами і дає комментарі стосовно найбільш швидкого прибуття на об’єкт.

Розгорнути
7
Як відбирають охоронців в автопатруль для охорони територій великої протяжності?

Звичайні охоронці в автопатрулі потрапляють лише після додаткового навчання, оскільки член цієї команди повинен володіти набором певних навичок. Ідеальний варіант – охоронець з задатками оперативника, якого навчають виживати на пересіченій місцевості. Крім оперативних навичок, охоронець автопатруля вміє встановлювати технічні автономні засоби охорони в польових умовах. Відмінно їздить по бездоріжжю і не боїться нестандартних ситуацій.

Розгорнути