0 800 309 114 відділ продажів (безкоштовно)
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона територій великої протяжності ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Не настільки поширений вид у рамках мегаполісу, але настільки необхідний на території агрокомплексів, заповідників, лісництв або навіть трубопроводів. На великих площах простіше здійснити пограбування і залишитися непоміченим. А мова тут йде навіть не про рядові крадіжки дрібної техніки або грошових сум, а про розкрадання на кшталт крадіжки обладнання з ліній електропередач, що може позбавити населення електрики, незаконні вирубки дерев або браконьєрські атаки. Думаєте, що для таких випадків ми використовуємо тільки стандартні патрулі? Ні. Ми підходимо з повним розумінням ситуації і масштабів і готові надати замовнику спеціальні автопатрулі від автомобілів підвищеної прохідності до квадроциклів. У цілому, від маленької ділянки до територій, що охоплюють гектари – все буде в полі контролю і захисту нашими бійцями!

Детальніше
 • Лояльні ціни: на укладення договору про охорону територій великої протяжності (агрокомплексів, заповідників, трубопроводів, лісництв і т.д.);
 • Спеціальні автопатрулі: легкові автомобілі, автомобілі підвищеної прохідності типу УАЗ Patriot, колісні квадроцикли та інші. Подібна комплектація рухомого складу дозволяє здійснювати ефективне патрулювання на пересічній місцевості;
 • Наявність сезонного спецтранспорту: квадроцикли на гусеничному ходу та інша спецтехніка. Це дозволяє нести патрульну службу, незважаючи на погодні умови і опади;
 • Охорона зі службовими собаками: огляд місцевості і приміщень, запобігання крадіжок і незаконних проникнень на територію, що охороняється;
 • Індивідуальний план патрулювання: на об’єкті визначаються найбільш вразливі місця, розробляються оптимальні маршрути проходження патрулів і їх альтернативні варіанти. Консультація та обстеження безкоштовно.
icon

ПОШИРЕННІ ЗАПИТАННЯ

1
Чому автопатрулирования, а не стаціонарний пост охорони?

Ставити стаціонарні пости фізичної охорони на території в 5 га – це як мінімум марна затія, а як максимум – затія на сотні тисяч гривень. Невигідно, нераціонально і неефективно. Правильним рішенням у цій ситуації буде організувати на великому ділянці землі автопатрулирования.

Розгорнути
2
Як ви складаєте графік патрулювання?

Графік патрулювання не повинен співпадати з дня на день – краще, щоб він був хаотичним. Тільки тоді потенційні злодії не зможуть підлаштуватися і знайти лазійку?

Розгорнути
3
Як убезпечити територію на проблемних ділянках?

А на проблемних ділянках професіонали використовують «Хлопавки» миттєвої дії. Вони працюють за принципом розтяжки, але не ранять порушника. За рахунок гучного хлопка відмінно привертається увага. Розтяжки типу «Ракетниця» мають свій «красивий» ефект – їх видно на відстані до 5 км.

Розгорнути
4
Яким повинен бути патрульний автомобіль?

В якості технічного засобу повинен використовуватися транспорт спеціальної модифікації. Це автомобілі підвищеної прохідності (позашляховики), квадроцикли на гусеничному ходу, які дуже ефективні як у лісі так і на горбистих просторах.

Розгорнути
5
Чим повинен бути оснащений автопатруль?

Для подолання серйозних перешкод автопатруль «Шерифа» завжди укомплектований цілим набором незамінних пристосувань. Зокрема, бензопилою для оперативної боротьби з загороджували дорогу колодами. Для подолання пісків, боліт, канав і сніжної цілини у команди є Сенд-траки – металеві профільовані пластини з отворами, що дозволить швидко да 100% дістатися до об’єкта.

Розгорнути
6
Як диспетчер відстежує переміщення автопатруля?

Автомобіль патруля оснащений супутниковою системою спостереження. Завдяки GPS-спостереження диспетчери компанії цілодобово моніторять роботу і переміщення патрулів. При оперативної відпрацюванні квадрата за допомогою GPS-спостереження охоронці можуть краще зорієнтуватися на місцевості, диспетчер допомогає группі швидкого реагування, аналізуючи карту реального часу з можливими пробками, аваріями, новим перепонами і дає комментарі стосовно найбільш швидкого прибуття на об’єкт.

Розгорнути
7
Як відбирають охоронців в автопатруль для охорони територій великої протяжності?

Звичайні охоронці в автопатрулі потрапляють лише після додаткового навчання, оскільки член цієї команди повинен володіти набором певних навичок. Ідеальний варіант – охоронець з задатками оперативника, якого навчають виживати на пересіченій місцевості. Крім оперативних навичок, охоронець автопатруля вміє встановлювати технічні автономні засоби охорони в польових умовах. Відмінно їздить по бездоріжжю і не боїться нестандартних ситуацій.

Розгорнути
icon

Детальніше про послугу

Послуга  буде цікава для:

 • охорони агрокомплексів;
 • охорони заповідників;
 • охорони посівних на всіх етапах;
 • охорони сільськогосподарських угідь;
 • охорони трубопроводів;
 • охорони лісництв;
 • охорони ліній електропередач;

Охорона територій великої протяжності здійснюється силами мобільних автопатрулів «Шериф», обладнаних супутниковою системою стеження і спецзасобами охорони.

Силами мобільного підрозділу Шериф вирішуємо завдання охорони територій з великою протяжністю, тобто територій, які неможливо по всьому периметру обладнати надійною огорожею та виставити стаціонарні пости. Матеріально-технічна база підрозділу дозволяє використовувати сезонний транспорт (зимові квадроцикли на гусеничному ходу, квадроцикли на колесах, УАЗ Patriot, спецтехніку) – увесь транспорт маркований охоронною символікою. Координацію роботи автопатрулів і відстеження їх переміщення здійснює цілодобовий диспетчерський цент.

ШЕРИФ –  це безпека!

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 40 автомобілів, 25 з яких задіяні в пультової охорони.

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, максимальний час – 8 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.