Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона масових заходів ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Чим більше накопичується людей в одному місці, тим вище ймовірність конфліктних ситуацій – це якщо не подбати про безпеку події. В “Шериф” до охорони заходу готуються заздалегідь і охоплюють весь спектр послуг, пов’язаних із завданням – від виявлення слабких місць до контроля квитків. Під охороною опиняється не тільки безпосереднє місце проведення, а й прилегла територія. Коли мова йде про безпеку масових заходів, ми можемо по праву вважатися експертами – під нашим захистом проходять усі події організовані Вуличною їжею, Білі ночі, ЛОБ 2019, Битва міст і навіть щорічний бізнес-форум Olerom.

Детальніше
  1. Індивідуальний підхід: розробка індивідуальної схеми організації охорони, застосовної до конкретного приміщення. З урахуванням специфіки самого заходу та особливостей розташування майданчиків, гостей та інших деталей;
  2. Додаткові функції охорони: контроль квитків і запрошень, організація контролю пропуску осіб та встановлення переліку предметів, які заборонено проносити, підтримка порядку не тільки на самому об’єкті, а й на прилеглій території;
  3. Аудит: виявлення слабких сторін об’єкту і розробка рекомендацій по їх посиленню, у тому числі зачистка території та пошук небезпечних об’єктів до початку заходу;
  4. Багаторічний досвід: під охороною «Шериф» проходили різноманітні виставки та семінари, спортивні події, в тому числі чемпіонати світу та Європи з танців, боксу, панкратіону та інші події.
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

1
Навіщо потрібна охорона на масових заходах?

Для того що б убезпечити свій захід від зовнішніх і внутрішніх загроз. До зовнішнім незалежним загрозам відноситься тероризм, хуліганство (у тому числі масове), проведення поблизу інших масових акцій, спроби сторонніх осіб проникнути на територію і перешкодити проведенню заходу. До внутрішніх відносяться безпосередньо учасники заходу, які поводяться неадекватно, заважають іншим гостям, наражаючи їх на небезпеку.

Розгорнути
2
Яку інформацію необхідно надати охоронному агентству перед проведенням заходу?

Насамперед, це сценарій майбутнього заходу. Бажано, щоб у ньому було розписано час проведення кожного міні-події – виступ почесного спікера або перерізання символічною червоної стрічки. Важливою також буде інформація про кількість проданих квитків і запрошень, і як вони виглядають. Незайве сповістити охоронну фірму про можливу присутність VIP-гостей та їх охорони, щоб уникнути неприємних казусів.

Розгорнути
3
Що повинна мати з устаткування / обмундирування охоронна компанія перед початком заходу?

Для якісного забезпечення безпеки фахівці охоронної компанії повинні мати при собі: накладкаі для захисту рук і ніг, бронежилети прихованого носіння, газові балончики та за бажанням замовника додаткову зброю Спеціальне обладнання: радіозв’язок, мобільний зв’язок, металодетектори, ліхтарики, безбарвна друк або ультрафіолетовий маркер з набором оснасток, ліхтарик з ультрафіолетовим кольором для перегляду зображень, нанесених за допомогою безбарвної друку, пластикові наручники, гучномовець, переносні загороджувальні конструкції, вогнегасники, аптечки для надання першою медичної допомоги.

Розгорнути
4
Скільки охоронців повинно бути на масовому заході?

Для охорони масового заходу, будь то концерт рок-зірки або вечірка закритого формату, на кожні 45 глядачів має припадати один охоронець. Якщо це двохтисячна аудиторія, то і кількість охоронців має бути не менше 40 осіб. Це приблизний підрахунок в умовах нормальної обстановки. У випадку, коли місце проведення або активність аудиторії диктує свої правила, і можливе виникнення провокацій і екстремальних моментів, слід посилити групу охоронців для якісного забезпечення охорони і безпеки.

Розгорнути
5
Чи може ваша компанія встановити відеоспостереження на заході?

При необхідності охоронна компанія може організувати на заході тимчасові пункти відеоспостереження. Вони потрібні для фіксації відбувається і формування архіву подій. Технічний персонал охорони на період проведення заходу організує систему відеоспостереження згідно затвердженої концепції безпеки. Відеокамери розташовуються в певних місцях – там, де вони найбільш ефективні і «бачать» те, що недоступно погляду охоронця. Використання системи відеоспостереження дозволяє скоротити витрати на фізичну охорону. Особливо це актуально для масових заходів, які проходять більше п’яти днів.

Розгорнути
6
Що відбувається в кінці заходу?

Наприкінці кожного заходу охорона робить обхід і оглядає локації на предмет втрачених речей. По закінченні «зачистки» приміщення загублені речі передаються в юрисдикцію місцевої охорони.

Розгорнути
icon

Детальніше про послугу охорона масових заходів будь-якої складності

Послуга знадобиться для:

  • Охорони концертів
  • Охорони виставок
  • Охорони фуршетів
  • Охорони семінарів
  • Охорони презентацій

Охорона масових заходів дозволить до мінімуму виключити можливість улаштування заворушень та забезпечити комфорт гостям при проведенні заходу. Варто відзначити, що наявність охорони заходів є не лише гарантією безпеки та надійним способом уникнути виникнення конфліктів, але і засобом підвищення статусу заходу та його організаторів в очах учасників заходу та ділових партнерів. Співробітники холдингу мають значний досвід по забезпеченню охорони в місцях великого скупчення людей, організовують надійну схему охорони в період проведення заходів, визначають механізми взаємодії з правоохоронними органами. Наші співробітники охорони мають відмінну фізичну підготовку, так як регулярно займаються Панкратіоном і багато з них володіють чемпіонськими титулами.

Ми маємо численний досвід охорони таких заходів як Чемпіонати світу та Європи з Панкратіону, Боксу, Фіткервісу, Танцях, Міжнародні виставки та Семінари.

Спеціалісти Холдингу охоронних підприємств «Шериф» індивідуально розроблять проект об’єкту, що охороняється, дадуть експертну оцінку, рекомендації з покращення ступеню захисту об’єкту. Нададуть консультацію з установки технічних засобів охорони. Допоможуть максимально оптимізувати витрати на охорону.

ШЕРИФ –  це безпека!

Розгорнути