Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона кафе і ресторанів (HoReCa) ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

16 річний досвід роботи в охоронній сфері показує, що одна з найбільш непростих завдань – це охорона кафе і ресторанів. Складність специфіки роботи полягає в тому, що не всі гості в процесі відпочинку можуть контролювати себе і свою поведінку. Не рідкість так само випадки, коли клієнт відмовляється платити за рахунком, намагаючись конфліктно або без покинути заклад. Як правило, спроби вирішення проблем представників закладу і відвідувача закінчуються конфліктом, при з’ясуванні яких яких можуть постраждати як співробітники, так і відвідувачі. Саме для таких випадків компанія «Шериф» створила послугу «Охорона кафе і ресторанів», скориставшись якою Ви зможете забезпечити безпеку на ваших об’єктах. Незалежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення автономної працездатності ще протягом декількох днів. І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, яку несе фірма для збереження вашого майна. Знаючи це, Ви з упевненістю можете заявити: «Ми в цілковитій безпеці!»

Детальніше
  • Комплексний захист від проникнення: монтаж датчиків та обладнання таким чином щоб перекрити весь периметр
  • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: В кожному районі Києва, постійно патрулюють групи швидкого реагування , дислокація розміщена таким чином щоб миттєво прибути у необхідну точку
  • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення, для максимізації захисту.
  • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.
  • SMS-повідомлення власників у разі спрацювання датчика чи тривожної кнопки: в разі спрацювання “тревоги” , на пульт надходить сигнал, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.
  • Аудит: ми можемо безкоштовно провести аудит і виявити слабкі місця вашого ресторану, з точки зору безпеки і надати комплексне рішення по виявленим недолікам.
icon
Пакет: Охорона кафе і ресторанів у Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 599 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона кафе і ресторанів | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 6449 грн
від 599 грн в місяць
Залишити заявку
icon

Акції для охорони кафе і ретсоранів ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Система безпеки AJAX – БЕЗКОШТОВНО

Свята та вихідні попереду, а за ними і сезон пограбувань! З настанням тепла у грабіжників починається сезон пограбувань, тому «Шериф» продовжує робити охорону вигідною та доступною. І якщо ви хочете тішити себе чи близьких захищеною від непроханих гостей оселею, гарантованою безпекою та спокоєм, навіть коли житло без нагляду – ми …

Всі Акції
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.