Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона будинку ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам. Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.

Детальніше
  • Комплексний захист від проникнення: монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр
  • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: В кожному районі Києва, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку
  • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.
  • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.
  • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика: в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.
  • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання заявлених нами послуг у договорі.
icon
Пакет: Бездротова охорона будинку | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону приватного будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 6449 грн
Абонплата 459 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона будинку в Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція 6 місяців без переалат
від 459 грн в місяць
Залишити заявку
icon

Акції для охорони будинку ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Система безпеки AJAX – БЕЗКОШТОВНО

Свята та вихідні попереду, а за ними і сезон пограбувань! З настанням тепла у грабіжників починається сезон пограбувань, тому «Шериф» продовжує робити охорону вигідною та доступною. І якщо ви хочете тішити себе чи близьких захищеною від непроханих гостей оселею, гарантованою безпекою та спокоєм, навіть коли житло без нагляду – ми …

АКЦИЯ
24.06.2019

Охорона твоєї оселі у розстрочку під 0%

Переживаєш за безпеку оселі, але ціна на охоронне обладнання кусається? Йдемо назустріч та пропонуємо вигідні умови! Вже сьогодні підключайся до охоронної компанії “Шериф” та купуй обладнання у розстрочку під 0%. Телефонуй за номером 0 800 309 114 або ж залишай заявку і твій персональний менеджер розповість тобі усі деталі.

Всі Акції
icon

Охорона будинку

Послуга “охорона  будинку” одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій  охоронних агенції.
Але в чому ж відмінність “Шериф”?

Ми єдиний охоронний холдинг України який має автономний від усього зовнішнього пульт до якого підключені наші клієнти.
У нас власний сервер, де є вся необхідна інформація по об’єктах, розміщення та пересування 28 екіпажів, високий рівень фахівців технічного обслуговування і менеджерів, які чергують 24/7 і миттєво реагують на тревогу з першої секунди отримання сигналу, в середньому, завдяки цьому, бійці прибувають на об’єкт від 1 до 7 хвилин.
Незалежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення автономної працездатності ще протягом декількох днів. І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, яку несе фірма для збереження вашого майна.
Знаючи це, Ви з упевненістю можете заявити: «Я в цілковитій безпеці!»

Принцип роботи:
Охоронна сигналізація для будинку тримає під контролем загальну територію по периметру, окремі приміщення, що знаходяться на ділянці господарської будівлі. А також дозволяє вести спостереження за відвідувачами та працівниками.


Охоронні системи для будинку бувають двох типів:

  • централізована (сигнал тривоги подається в охоронну фірму);
  • автономна (сповіщається господар будинку і сторож)


В цілому ж пультовая сигналізація для дачі, будинку або котеджу складається з чотирьох елементів: датчиків, сигнального механізму, клавіатури і контрольної панелі, де відбувається обробка інформації з датчиків і подача сигналу.
Найважливіша частина – це датчики. Вони бувають дротовими і бездротовими, і реагують на розбите скло, сторонній рух, спробу злому і т.д.
За бажанням замовника охоронну систему можна доповнити відеокамерами з повним оглядом, ліхтарними стовпами з датчиками руху, замками-блокаторами на дверях в деякі приміщення, «тривожною кнопкою», пожежною сигналізацією та датчиками витоку газу.

Якщо у замовника є маленькі діти або тварини, пультова охорона будинку налаштовується таким чином, щоб датчики не реагували на переміщення об’єктів вагою до 30-35 кг. У разі спрацювання датчиків сигналізація по GSM каналу негайно передає сигнал тривоги в охоронне агентство. Оператор, який цілодобово чергує за пультом, направляє на місце групу швидкого реагування. Машина з професійно-озброєними охоронцями приїздить протягом 1-8 хвилин, розбирається у ситуації і затримує злочинців.

Будь у числі захищених! “Шериф” – це безпека!

 

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

1
Як працює пультова охорона?

Коли ви виходите з квартири, ви набираєте на клавіатурі пульту спеціальний код. Протягом 30 секунд ви маєте вийти з приміщення. З цього моменту оператор пультової охорони слідкує за об’єктом. В разі спрацювання одного з датчиків, диспетчер отримує сигнал тривога і направляє на об’єкт групу швидкого реагування.

Розгорнути
2
Як іде передача даних – по радіоканалу, телефонній лінії чи gsm-каналу?

Ми використовуємо найбільш надійний канал передачі даних  gsm-канал. Таким чином обманути систему неможливо.

Розгорнути
3
Якщо квартира записана на родича, що живе в іншій області, можна оформити договір на мене?

Договір підписується з власником квартири або з орендарем при наявності підписаного договору оренди.

Розгорнути
4
Скільки в мене є часу, щоб зняти квартиру з сигналізації?

Сигналізація має бути вимкнена протягом 30 секунд. Якщо з якоїсь причини ви не встигли, обов’язково подзвоніть на один із номерів пульту та повідомте, що це ви.

Розгорнути
5
Що буде, якщо мене пограбують, а ви не встигнете приїхати. Чи несете ви, в такому випадку, якусь відповідальність?

Ми несемо матеріальну відповідальність, що прописана в договорі про надання охоронних послуг

Розгорнути
6
Якщо в мене є обладнання, скільки коштує підключити обладнання до вас на пульт?

В такому випадку ми направляємо до вас технічних спеціалістів. Якщо ваше обладнання підходить для підключення на наш пульт, ми підключаємо вас безкоштовно

Розгорнути
7
Якщо я буду в квартирі, а до мене намагатимуться проникнути злодії, що мені робити?

Для таких випадків ми пропонуємо послугу тривожної сигналізації. В такому випадку, при виникненні небезпечної ситуації, наша група буде у вас протягом 5 хвилин.

Розгорнути
8
Чи можу я поставити квартиру на сигналізацію вночі?

Будь-які додаткові умови прописуються в договорі. Ми охороняємо ваше майно, коли вас немає дома.

Розгорнути
9
Чи реагують датчики на кота/собаку?

При наявності домашніх тварин, ми встановлюємо спеціальні датчики, які не реагують на тварин вагою до 35 кг.

Розгорнути
10
Скільки коштує помилковий виклик?

Оскільки, через помилкові виклики, втрачається багато часу, ми ввели оплату – 250 грн за виклик.

Розгорнути
11
Я роблю ремонт у квартирі, чи можна заховати проводку в стіну?

Можна. При ремонті квартири найкраще ставити сигналізацію, оскільки монтаж проводки буде проведений в стіну і кабель не порушуватиме естетичний вигляд. Для тих, хто ставить охоронну сигналізацію вже після ремонту, є 2 варіанти: бездротова сигналізація і можливість заховати дроти в короб (колір короба можна підібрати під ваш інтер’єр).

Розгорнути