Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона аптек ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Охорона аптек Крадіжкою медикаментів в аптеках нікого не здивуєш. Це пов ‘язано як зі збільшенням цін самих препаратів, так і великою прохідністю таких місць. У зв ‘язку з цим багато аптечні магазини замовляють послуги охорони для захисту працівників та матеріальної бази.

Що включає в себе послуга охорони мережі аптек і як вона працює? Охорона може бути реалізована як за допомогою технічних засобів, обладнання, так і за допомогою охоронців. Останній варіант необхідний у разі великого потоку відвідувачів, щоб уникнути виникнення непередбачених ситуацій.

Детальніше
  • У більшості випадків в аптеках необхідно замовляти установку технічних засобів та спеціалізованого обладнання. В першу чергу це установка відеоспостереження. Це дасть можливість зафіксувати обличчя зловмисників для подальшого їх упізнання і доведенні провини у разі розкрадань чи псування майна.
  • Крім цього, необхідна тривожна кнопка. Це кнопка тривоги, яка при натисканні сигнал передається в офіс охорони. В результаті на точку буде відправлена команда швидкого реагування. Вона прибуде на місце в лічені хвилини для забезпечення безпеки і затримання зловмисників на об’єкті.
  • Установка датчиків не відніме багато часу. При замовленні послуг в нашому агентстві, на об’єкт приїде фахівець, який може оцінити обсяг робіт і підібрати оптимальний варіант. Завдяки цьому забезпечується не лише максимальний рівень захисту та безпеки. Всі встановлені пристрої будуть непомітні відвідувачам аптеки.
icon
Пакет: ПУЛЬТОВА охорона

Охорона об’єктів шляхом встановлення охоронної сигналізації та реагуванням патрулів ШЕРИФ на сигнали про “тривоги” до 8 хвилин. У базовий комплект обладнання входить дротова або бездротова сигналізація. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги. Кінцева вартість залежить від типу та кількості необхідного обладнання.

від 300 грн в місяць
від 4 300 за обладнання
Залишити заявку
icon
Пакет: ФІЗИЧНА охорона

В рамках пакету «Фізична охорона» на об’єкт надаються охоронці віком від 20 до 45 років з досвідом роботи від 1 року. Бійці можуть бути одягнені в форму або класичний костюм. Ротація – за бажанням клієнта, проводиться аудит системи охорони на об’єкті. Щотижня відбуваються перевірки якості роботи охорони. При необхідності надається посилення охорони за 10 хв. Матеріальна відповідальність. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіка роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний / нічний і класу охоронців.

від 40 грн за годину
від 30 500 грн в місяць
Залишити заявку
icon

ЧОМУ З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ КРАЩІ БІЙЦІ:

Жорсткий відбір при найманні


Жорсткий відбір при найманні


Охоронці проходять жорсткий конкурс. В команду потрапляють тільки кваліфіковані, досвідчені та надійні бійці

Відповідальне ставлення до об'єкту


Відповідальне ставлення до об’єкту


Премії за результативність і якісно виконану роботу мотивують охорону працювати максимально ефективно

Підбір охоронців під завдання

Підбір охоронців під завдання

Кожне замовлення індивідуальне. Ми підбираємо команду в залежності від якостей охоронців, необхідних в конкретному випадку

Інструктаж перед виставленням

Інструктаж перед виставленням

Перед початком роботи кожен охоронець проходить індивідуальну підготовку з урахуванням особливостей об’єкта і побажань замовника

Узгодження заміни охоронців

Узгодження заміни охоронців

Жоден член команди не покидає свій пост без попередження. Заміна охоронця також проходить за попереднім погодженням

Власний тренувальний центр

Власний тренувальний центр

Для якісної підготовки та підтримки форми бійці направляються на навчання панкратіону в центр на базі холдингу «Шериф»

Внесіть дані – і ми підкажемо, як вам краще захистити свій об’єкт
Отримати захист
icon

Охорона від Шериф – гарантія спокою Фізична

До переваг безпеки від компанії ШЕРИФ варто віднести:

  • Групи швидкого реагування прибувають в лічені хвилини. У компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці, яких вирізняє злагоджена робота. Завдяки цьому ви отримуєте максимальний рівень захисту і безпеки.
  • Встановлення додаткового обладнання, яке дозволить своєчасно виявити загрози і небезпеки. До нього ставиться датчики руху, відкриття дверей, розбиття скла, система відеоспостереження тощо.
  • Наявність власного автомобільного парку.
  • Якщо ви замовляєте послуги у фірмі Sheriff, то отримаєте договір матеріальної відповідальності. Він має на увазі несення відповідальності за збереження майна.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Кваліфіковані співробітники компанії Шериф, підберуть потрібне обладнання для вашої аптеки, офісу, підприємства чи магазинів.
  • Цілодобове обслуговування клієнтів.
  • Наявність акційних пропозицій, які дають можливість замовити захист мережі за більш вигідною ціною.
Розгорнути