Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Мобільна тривожна кнопка ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Спеціальне програмне забезпечення, яке встановлюється на телефон. При настанні небезпечної ситуації, дозволить користувачеві викликати екстрену допомогу. За лічені хвилини, при натисканні «тривожної кнопки», група швидкого реагування, прибуде до Вас на виклик. GPS і GSM – трекінг Вашого перебування та постійне оновлення в режимі «тривога», дозволить швидко та чітко знайти Вас. Більше не потрібно в паніці шукати номер телефону знайомих, хто може терміново приїхати і врятувати. При активації тривожної кнопки, на наш пульт надходить сигнал про небезпеку, і до Вас відразу виїжджає екіпаж для захисту.

Детальніше
  • Зручний додаток, що дозволяє швидко оповістити найближчу до вас групу про загрозливу небезпеку. Прибуття протягом 5-8 хвилин;
  • Визначення місцезнаходження людини з високою точністю, в радіусі до 5 метрів. Передача сигналу по двох каналах (супутник і мережі мобільних операторів);
  • Докладний профіль людини з актуальними фотографіями, для можливості точного визначення. Миттєве інформування довірених осіб;
  • У режимі “тривога” передача сигналу про місцезнаходження кожні 10 секунд. Це дозволить визначити маршрут в якому Ви прямуєте;
  • Можливість установки “тривожної кнопки” на будь-який сучасний смартфон. Додаток доступний в Google Play і App Store;
icon
Пакет: Мобільна тривожна кнопка

У вартість входить: виїзд майстра, додаток, його активація і налаштування, навчання.
Додатково оплачується виїзд групи швидкого реагування:
• 749 грн – виїзд і супровід 30 хвилин
• 499 грн – кожні наступні 30 хвилин

під ключ 1899 грн
Абонплата 299 грн в місяць
Залишити заявку
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

Мобільна тривожна кнопка в вашому смартфоні – це гарантована безпека завжди і всюди!

Право кожного жителя – відчувати себе в безпеці, в незалежності від місця розташування і умов. Загрозливі ситуації можуть спіткати в будь-який момент, а допомоги поблизу може не виявитися.

Саме тому, для забезпечення ще більшої безпеки громадян, охоронний холдинг «Шериф» запускає нову послугу – мобільна тривожна кнопка.

Як це працює?

Ніхто не може попередити або знати заздалегідь коли настане позаштатна ситуація. Коли настає момент прямої загрози життю і зловмисник поруч, не завжди можна скористатися стандартними засобами оборони або викликати допомогу по телефону.

На телефон встановлюється спеціальне програмне забезпечення, яке при настанні небезпечної ситуації, дозволить користувачеві викликати екстрену допомогу. За лічені хвилини, при натисканні «тривожної кнопки», група швидкого реагування, прибуде до вас на виклик.

GPS і GSM – трекінг Вашого перебування та постійне оновлення в режимі «тривога», дозволить швидко та чітко знайти вас.

Більше не потрібно в паніці шукати номер телефону знайомих, хто може терміново приїхати і врятувати. При активації тривожної кнопки, на наш пульт надходить сигнал про небезпеку, і до вас відразу виїжджає екіпаж для захисту.

Шериф – все, задля вашої безпеки!

Розгорнути
Розгорнути