Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Комплексний захист бізнесу ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Ви створили свою справу і вона приносить дохід? Але чи буває вам страшно, що їй зашкодять або відберуть? Якщо буває, то не дарма. Щорічно в Україні відбувається в середньому 400 рейдерських атак. І це тільки рейдерство, а є ж й інші способи припинити існування компанії або привласнити її. “Шериф” давно зрозумів, що комерційна безпека не може обмежуватися тільки захистом від грабіжників, у той час, як “тил” залишається незахищеним. Тому пропонуємо вам найбільш комплексний підхід до охорони в послузі “Комплексний захист бізнесу”.

Детальніше
  1. Антирейдерські заходи: комплексний захист від незаконного захоплення майна. Фізична та юридична допомога.
  2. Захист бренду, торгової марки і товарного знака. Юридична допомога із захисту інтелектуальної власності та фізичний захист інтелектуальних прав – вашого бізнесу.
  3. Захист підприємців при: обшуках, виїмках, допитах. Контроль перевіряючих.
  4. Підготовка-інструктаж персоналу до «маски-шоу» (тренінг). Як себе вести, що робити, що говорити, кому говорити?
  5. Комплексний аудит бізнесу: виявлення адвокатами і службою фізичної охорони слабких місць як технічно, так і юридично. Рятівний план по «зміцненню» підприємства. Аудит ризиків.
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

Що таке комплексний захист бізнесу?

Що таке комплексний захист бізнесу?

Захист бізнесу і Холдинг ШЕРИФ йдуть нога в ногу вже давно. З недавнього часу цей напрямок перейшов в окрему послугу і працює вже в парі з професійними адвокатами. Фахівці з безпеки і юридичний відділ забезпечать повний захист підприємства від впливу внутрішніх та зовнішніх чинників впливу. Робота по захисту компанії побудована таким чином, щоб попередити можливу загрозу. Так само ми гарантуємо оперативну допомогу при обшуку, виїмках, рейдерському захопленні. Маючи за плечима багаторічний досвід в цьому напрямку – у наших фахівців завжди знайдеться план з рішенням вашої проблеми.

Добре йдуть справи і ви працюєте «по білому»?

Відмінно! Але в нашій державі це не привід для похвали, а навпаки, маячок, що у вас є гроші і з вас можна «поживитися» або зовсім «віджати» бізнес! Останнім часом тільки й розмов про те, що прийшли перевіркою в it-компанію, вилучили сервери, дороге обладнання, допитали працівників, вибили потрібні свідчення.

Хто може до вас прийти?

Податкова інспекція – це не єдина організація, яка може перевірити підприємство, так само існує безліч організацій, які з радістю захочуть відкусити ласий шматок вашого прибутку. В Україні на даний момент діє мораторій на перевірки бізнесу, що трохи полегшило життя бізнесу, але все ж залишилися вибіркові перевірки, в тому числі і по «анонімним скаргами» небайдужих громадян.

Життя підприємцям можуть ускладнити і рейдери. Ускладнити в кращому випадку, в гіршому – ви залишитеся без компанії, в яку роками вкладали час, гроші і душу.

Холдинг ШЕРИФ застосовує у випадках перевірок або рейдерської атаки практику комплексної реакції: на ваш захист стануть досвідчені адвокати, фахівці з безпеки в складі керівництва департаментів фізичної охорони холдингу і безпосередньо самі фахівці з відбиття рейдерських атак, з необхідною фізпідготовкою і екіпіровкою.

Розгорнути