Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Громадська безпека ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Громадський захист від Шериф – це гарант того, що жоден з жителів будинку не залишиться сам на сам із зухвалими хуліганами, дебоширами, які заважають спати своїм шумом біля під’їзду чи злодіями, які обирають квартиру для пограбування. Вашою охороною стануть професійні групи швидкого реагування, які прибудуть на місце виклику протягом 5-7 хвилин та не покинуть його, поки ситуація не буде вирішена остаточно. Тобто, ніяких поверхневих зауважень правопорушникам, а лише точна впевненість у тому, що вашій безпеці та спокою нічого не загрожує.

Детальніше
  1. Можливість викликати групу реагування ШЕРИФ на порушення громадського порядку у Вашому дворі, зручним способом: по телефону або через тривожну кнопку;
  2. Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини, а саме від 4 до 8 хвилин (для порівняння середній час очікування Поліції в Києві – до 30 хвилин);
  3. В кожному районі Києва, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином щоб миттєво прибути в любу точку Києва;
  4. Групи реагування укомплектовані всіма необхідними спецзасобами, в тому числі і травматична зброя;
  5. Для мешканців, які будуть співпрацювати з ШЕРИФ – спеціальні умови для встановлення інших технічних засобів охорони вашої прибудинкової території.
icon
Пакет: Громадська безпека

Можливість для всіх мешканців будинку викликати групу швидкого реагування «Шериф», яка прибуде на місце події через 5-7 хвилин, в разі порушень громадського порядку, хуліганських дій в будинку і поблизу його території, загрози пограбування квартири, загрози життю або майну, при підозрі затоплення, пожежі або витоку газу;

20 грн/місяць
Залишити заявку
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

1
Чи можу я викликати ГБР, якщо під моїм вікном галаслива компанія?

Звичайно, якщо Ваш будинок знаходиться під захистом ХОП «ШЕРИФ» і підключений на соціальний проект «Громадська безпека».

Розгорнути
2
Навіщо цей проект, якщо я можу зателефонувати в поліцію?

Наша група швидкого реагування приїжджає в лічені хвилини, а саме від 4 до 8 хвилин (для порівняння середній час очікування Поліції в Києві – близько 30 хвилин) А також ні для кого не секрет, що на дрібні побутові випадки, такі як шум у дворі, поліція не приїжджає.

Розгорнути
3
Як оплатити дану послугу?

Оплата послуги здійснюється щомісяця, ставка фіксована – 20грн / міс. Рахунок на оплату ви будете отримувати разом з квитанціями від ОСББ за комунальні послуги.

Розгорнути
4
Якщо я викликав ГБР а на момент приїзду хуліганів вже немає.

Нічого страшного! У кожного користувача є 2 неправдивих виклики протягом місяця.

Розгорнути
5
Чи можу я викликати ГБР якщо мій сусід порушує громадський порядок?

Так, якщо сусід дійсно порушує громадський порядок.

Розгорнути
6
Що необхідно для підключення до даної послуги?

Необхідно отримати згоду від 30 квартир як мінімум, і укласти з нами договір.

Розгорнути
7
Як далеко знаходиться екіпаж?

Екіпажі Груп швидкого реагування майже завжди в русі. Екіпажі закріплені за територіями, на яких вони реагують і не залишають їх периметр, для того, щоб своєчасно прибути за сигналом тривоги.

Розгорнути
8
Якщо я побачив підозрілу людину в під’їзді, але ніяких правил він не порушив, я можу викликати ГБР?

Можете, поліція не приїде на подібний виклик, так як немає складу злочину, ми приїдемо і з’ясуємо мета перебування підозрілу людину в підозрілому місці.

Розгорнути
9
Скільки мінімум потрібно квартир, щоб підключити Громадянську безпеку?

Необхідно зібрати згоду на підключення, як мінімум у 30 квартир, якщо квартир менше, вартість буде переглядатися.

Розгорнути
10
Якщо до мене в квартиру заліз грабіжник, але я не підключений до пульта, але є послуга Цивільна безпека, чи можу я викликати ГБР?

Так, ви можете викликати ГРБ, якщо вам пощастило і ви вчасно виявили що хтось проникає в вашу квартиру.

Розгорнути
icon

Як це працює?

При підключенні до базової форми послуги «Громадська безпека» кожен мешканець будинку отримує можливість викликати групу швидкого реагування «Шериф» у разі порушень громадського порядку, хуліганських дій в будинку та поблизу його території, загрози пограбування квартири, загрози життю чи майну, при підозрі затоплення, пожежі чи витоку газу.

Послуга надається в межах приміщення будинку та прибудинкової території, не включаючи межі особистих володінь мешканців будинку (тобто, в рамках до вхідних дверей в квартиру).

Для ще більшої надійності захисту можна підключити додаткові методи захисту будинку (відеоспостереження, фізичну охорону, тривожну кнопку) або індивідуальну охорону квартири за спеціальними вигідними умовами.

Яка вартість послуги?

Абонплата за користування послугою складає 20 грн/ місяць.

Що необхідно, щоб підключитися до «Громадської безпеки»?

  • Проінформувати мешканців будинку про послугу та зібрати їх згоди на підключення;
  • Пред’явити нам копії відповідних документів, узгодити всі деталі з менеджером та підписати договір з ХОП «Шериф».

Подбайте про те, щоб безпека вашої сім’ї не закінчувалася за стінами квартири!

Розгорнути