0 800 309 114 відділ продажів (безкоштовно)
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Фізична охорона об’єктів ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

  • Можливість вибрати рівень захисту: Ми розуміємо, що кожен об’єкт має свою специфіку, від якої залежить можливість зазіхань на нього.
  • Функціональність: Незалежно від обраного пакета, ваше майно буде під пильним наглядом, кожен виявлений зловмисник затриманий і переданий правоохоронним органам.
  • Матеріальна відповідальність: Ми знаємо, що наймаємо професіоналів, самостійно займаємося їх підготовкою – тому готові брати на себе не тільки захист, а й матеріальну відповідальність за ваше майно.
  • Досвід роботи охоронців і їх ротація: Вибравши відповідний пакет послуги, ви вибираєте стаж роботи охоронців, а також штатний склад працівників.
  • Екіпірування: Ви вибираєте рівень захисту – ми зміцнюємо охоронців відповідними спецзасобами.
  • Перевірки об’єкта Департаментом безпеки: Вам не потрібно брати на себе контроль охоронців – ми тримаємо їх в тонусі раптовими перевірками більш ефективно. Адже якість їх роботи впливає на репутацію компанії в цілому, а ми пильно стежимо, як за об’єктами, так і за репутацією.
icon
Пакет: Фізична охорона об’єктів

Від приватних об’єктів до бізнес-структур, від конференцій до фестивалів – в залежності від складності об’єкта та поставлених завдань, ми формуємо охоронне пропозицію “під ключ” з оптимальним поєднанням ціни і якості.

Від 20 грн/год
Залишити заявку
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 40 автомобілів, 25 з яких задіяні в пультової охорони.

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, максимальний час – 8 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

Фізична охорона об’єктів

Забезпечення фізичної охорони є важливим пунктом при організації системи безпеки будь-якого об’єкта, починаючи від готелів або офісів і закінчуючи складами або заводами. Присутність на об’єкті збройних, спеціально підготовлених співробітників охоронного агентства само по собі знижує ризик скоєння злочинів на ньому. Потенційний зловмисник кілька разів подумає, чи варто йому зв’язуватися з міцними, екіпірованими чоловіками, які забезпечують охорону, і чим йому це загрожує.

Послуги фізичної охорони на увазі не тільки знаходження співробітників охоронної фірми на об’єкті, але і постійне патрулювання навколо нього, а також за забезпечення взаємодії з іншими охоронцями і центральним пультом. Це особливо важливо при охороні великих територій, наприклад, котеджних

містечок.

Розгорнути