Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона будівельних майданчиків ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Важливість охорони
Будмайданчик – це територія, де сконцентровано безліч матеріальних цінностей і ресурсів. Як правило, будівництво відбувається під відкритим небом. Саме це дає грабіжникам привід вважати, що винести все бажане не складе труднощів. Фізична охорона будівництва дозволить зберегти цінності й запобігти будь-яким спробам замаху на їх збереження.

МИ ДБАЄМО ПРО ЯКІСТЬ НАДАНИХ ПОСЛУГ, ТОМУ ЗАМОВЛЯЮЧИ У НАС ОХОРОНУ ВИ ОТРИМУЄТЕ:

Детальніше
 • Нічні перевірки
  Контролювати охорону самостійно немає ніякої потреби, адже Шериф подбав про це заздалегідь. Регулярні перевірки – запорука вашого спокійного сну та стовідсоткової безпеки навіть уночі.
 • Відстеження маршруту
  Система «Skytrack» – ПЗ для смартфонів, яке дозволяє цілодобово стежити за ситуацією на об’єкті, що охороняється. Програма фіксує маршрут охоронців, а також дозволяє швидко передати сигнал про події на об’єкті.
 • Регулярні звіти
  Основне завдання системи «Дзвінок диспетчера» – виявляти відхилення охоронців від установленого режиму. За результатами перевірок клієнт отримує звіт за місяць/тиждень/день роботи охорони.
 • Заміна охоронця за 1 годину
  У форс-мажорній ситуації або за особистими побажаннями клієнта на місце будь-якого охоронця протягом години прибуває заміна. При цьому на об’єкт прибуває співробітник із аналогічним або більш високим рівнем кваліфікації.
 • Щомісячний повторний інструктаж
  Начальник охорони щомісяця проводить навчання для всієї команди. Його мета – оптимізація робочого процесу та запобігання можливим ускладненням. На навчанні також може бути присутнім клієнт.
 • Підкріплення за 10 хвилин
  У разі потреби термін прибуття групи швидкого реагування в будь-яку точку Києва становить до 10 хвилин. Оперативне посилення охорони дозволяє усунути навіть серйозні непередбачені перешкоди.
icon
Пакет: Basic

В рамках пакету «Базовий» на об’єкт надаються охоронці віком від 18 до 60 років з досвідом роботи до 3 місяців. Бійці одягнені в форму. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіку роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний/нічний.

від 32 грн за годину
від 24 500 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Standard
АКЦІЯ

В рамках пакету «Стандартний» на об’єкт надаються охоронці віком від 20 до 50 років з досвідом роботи від 3 місяців. Бійці можуть бути одягнені в форму або класичний костюм. Ротація – за бажанням клієнта. Безкоштовно проводиться аудит системи охорони на об’єкті. Щотижня відбуваються перевірки якості роботи охорони. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіку роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний/нічний.

від 40 грн за годину
від 30 500 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Premium

В рамках пакету «Преміум» на об’єкт надаються охоронці віком від 20 до 45 років з досвідом роботи від 1 року. Бійці можуть бути одягнені в форму або класичний костюм. Ротація – за бажанням клієнта. Безкоштовно проводиться аудит системи охорони на об’єкті. Щотижня відбуваються перевірки якості роботи охорони. При необхідності надається посилення охорони за 10 хв. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіку роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний/нічний.

від 52 грн за годину
від 38 600 грн в місяць
Залишити заявку
icon

ЧОМУ З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ КРАЩІ БІЙЦІ:

Жорсткий відбір при найманні

Жорсткий відбір при найманні

Охоронці проходять жорсткий конкурс. У команду потрапляють тільки кваліфіковані, досвідчені та надійні бійці.

Відповідальне ставлення до об'єкта

Відповідальне ставлення до об’єкта

Премії за результативність і якісно виконану роботу мотивують охорону працювати максимально ефективно.

Підбір охоронців під завдання

Підбір охоронців під завдання

Кожне замовлення індивідуальне. Ми підбираємо команду в залежності від якостей охоронців, необхідних у конкретному випадку.

Інструктаж перед виставленням

Інструктаж перед виставленням

Перед початком роботи кожен охоронець проходить індивідуальну підготовку з урахуванням особливостей об’єкта і побажань замовника.

Узгодження заміни охоронців

Узгодження заміни охоронців

Жоден член команди не покидає свій пост без попередження. Заміна охоронця також проходить за попереднім погодженням.

Власний тренувальний центр

Власний тренувальний центр

Для якісної підготовки та підтримки форми бійці направляються на навчання панкратіону в центр на базі холдингу «Шериф».

З нами вам не доведеться стежити за безпекою будівельного об’єкта
Замовити охорону

Фізична охорона будівельних майданчиків з компанією ШЕРИФ – це:

Індивідуальний підхід до організації охорони з урахуванням вимог клієнта

 • Безпосередній контакт з начальників охорони. Ми знаємо як важлива для Вас швидка зворотній зв’язок і бути в контакті 24/7.
 • Можливість вибрати охоронців. У нас свій великий штат перевірених охоронців, які проходять жорсткий відбір. В першу чергу ми враховуємо Ваші побажання по охоронцям, а зі своєю надаємо рекомендації.
 • Гарантія на постійних охоронців. За Вашим бажанням – ротація.
 • Індивідуальний підхід до організації охорони з урахуванням вимог клієнта (індивідуальний інструктаж охоронців)
 • Фінансова відповідальність компанії перед клієнтом

icon

Давайте посилимо охорону такими методами: