Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Выставляем охранников только после Вашего утверждения

icon

Фізична охорона кафе і ресторанів (HORECA) ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

Важливість охорони
Будь-які місця скупчення людей – це потенційна небезпека для власника бізнесу. Причин найняти фізичну охорону закладу громадського харчування сотні: відвідувачі, небажаючі оплачувати рахунок, конфлікти п’яних компаній, підступи конкурентів і так далі. Для вирішення таких завдань не досить оснастити зал відеокамерами, необхідна присутність охоронців.

МИ ДБАЄМО ПРО ЯКІСТЬ НАДАНИХ ПОСЛУГ, ТОМУ ЗАМОВЛЯЮЧИ У НАС ОХОРОНУ ВИ ОТРИМУЄТЕ:

Детальніше
 • Нічні перевірки
  Контролювати охорону самостійно немає ніякої потреби, адже Шериф подбав про це заздалегідь. Регулярні перевірки – запорука вашого спокійного сну та стовідсоткової безпеки навіть уночі.
 • Відстеження маршруту
  Система «Skytrack» – ПЗ для смартфонів, яке дозволяє цілодобово стежити за ситуацією на об’єкті, що охороняється. Програма фіксує маршрут охоронців, а також дозволяє швидко передати сигнал про події на об’єкті.
 • Регулярні звіти
  Основне завдання системи «Дзвінок диспетчера» – виявляти відхилення охоронців від установленого режиму. За результатами перевірок клієнт отримує звіт за місяць/тиждень/день роботи охорони.
 • Заміна охоронця за 1 годину
  У форс-мажорній ситуації або за особистими побажаннями клієнта на місце будь-якого охоронця протягом години прибуває заміна. При цьому на об’єкт прибуває співробітник із аналогічним або більш високим рівнем кваліфікації.
 • Щомісячний повторний інструктаж
  Начальник охорони щомісяця проводить навчання для всієї команди. Його мета – оптимізація робочого процесу та запобігання можливим ускладненням. На навчанні також може бути присутнім клієнт.
 • Підкріплення за 10 хвилин
  У разі потреби термін прибуття групи швидкого реагування в будь-яку точку Києва становить до 10 хвилин. Оперативне посилення охорони дозволяє усунути навіть серйозні непередбачені перешкоди.
icon
Пакет: Basic

V ramkakh paketa «Bazovyy» na ob”yekt predostavlyayutsya okhranniki vozrastom ot 18 do 60 let s opytom raboty do 3 mesyatsev. Boytsy odety v formu. Konechnaya stoimost’ okhrany ob”yekta zavisit ot vybrannogo Vami grafika raboty okhrannika: vakhtovyy, sutochnyy, dnevnoy / nochnoy. В рамках пакету «Базовий» на об’єкт надаються охоронці віком від 18 до 60 років з досвідом роботи до 3 місяців. Бійці одягнені в форму. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіка роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний / нічний.

від 32 грн за годину
від 24 500 грн в місяц
Залишити заявку
icon
Пакет: Standard
АКЦІЯ

В рамках пакету «Стандартний» на об’єкт надаються охоронці віком від 20 до 50 років з досвідом роботи від 3 місяців. Бійці можуть бути одягнені в форму або класичний костюм. Ротація – за бажанням клієнта. Безкоштовно проводиться аудит системи охорони на об’єкті. Щотижня відбуваються перевірки якості роботи охорони. Матеріальна відповідальність. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіка роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний / нічний.

від 40 грн за годину
від 30 500 грн в місяц
Залишити заявку
icon
Пакет: Premium

В рамках пакету «Преміум» на об’єкт надаються охоронці віком від 20 до 45 років з досвідом роботи від 1 року. Бійці можуть бути одягнені в форму або класичний костюм. Ротація – за бажанням клієнта. Безкоштовно проводиться аудит системи охорони на об’єкті. Щотижня відбуваються перевірки якості роботи охорони. При необхідності надається посилення охорони за 10 хв. Матеріальна відповідальність. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіка роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний / нічний.

від 52 грн за годину
від 38 600 грн в місяц
Залишити заявку
icon

ЧОМУ З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ КРАЩІ БІЙЦІ:

 Жорсткий відбір при найманні

Жорсткий відбір при найманні

Охоронці проходять жорсткий конкурс. В команду потрапляють тільки кваліфіковані, досвідчені та надійні бійці

Відповідальне ставлення до об'єкту

Відповідальне ставлення до об’єкту

Премії за результативність і якісно виконану роботу мотивують охорону працювати максимально ефективно

 Підбір охоронців під завдання

Підбір охоронців під завдання

Кожне замовлення індивідуальне. Ми підбираємо команду в залежності від якостей охоронців, необхідних в конкретному випадку

 Інструктаж перед виставленням

Інструктаж перед виставленням

Перед початком роботи кожен охоронець проходить індивідуальну підготовку з урахуванням особливостей об’єкта і побажань замовника

Узгодження заміни охоронців

Узгодження заміни охоронців

Жоден член команди не покидає свій пост без попередження. Заміна охоронця також проходить за попереднім погодженням

Власний тренувальний центр

Власний тренувальний центр

Для якісної підготовки та підтримки форми бійці направляються на навчання панкратіону в центр на базі холдингу «Шериф»

Виставимо охорону за 4 дні
Замовити охорону

Фізична охорона кафе і ресторанів c компанією ШЕРИФ – це:

Індивідуальний підхід до організації охорони з урахуванням вимог клієнта

 • Непосредственный контакт с начальников охраны. Мы знаем как важна для Вас быстрая обратная связь и быть в контакте 24/7.
 • Возможность выбрать охранников. У нас свой большой штат проверенных охранников, которые проходят жесткий отбор. В первую очередь мы учитываем Ваши пожелания по охранникам, а со своей предоставляем  рекомендации. 
 • Гарантия на постоянных охранников. По Вашему желанию – ротация.
 • Индивидуальный подход к организации охраны с учетом требований клиента (индивидуальный инструктаж охранников)
 • Финансовая ответственность компании перед клиентом

icon

Посилити фізичну охорону житлових комплексів можна за допомогою додаткового обладнання: