(044) 500 1 911
(067) 218 0 911
(093) 091 0 911
(050) 413 0 911

Послуги охорони в регіонах України

Номер для замовлення послуг +38 (067) 411 81 21

Фізична охорона об’єктів

Забезпечення фізичної охорони є важливим пунктом при організації системи безпеки будь-якого об’єкта, починаючи від готелів або офісів і закінчуючи складами або заводами. Послуги фізичної охорони мають на увазі не тільки знаходження співробітників охоронної фірми ШЕРИФ на об’єкті, але і постійне патрулювання навколо нього, а також підтримка забезпечення взаємодії з іншими охоронниками та центральним пультом. Це особливо важливо при охороні великих територій, наприклад: полів, ліній електропередач, агрокомплексів.

Охорона територій великої протяжності

Компанія «Шериф» готова взяти на себе охорону об’єктів великої протяжності і надати замовнику спеціальні автопатрулі. Такий патруль може складатися з найрізноманітнішого транспорту: легкових автомобілів, автомобілів підвищеної прохідності типу УАЗ Patriot, колісних квадроциклів та інших. Подібна комплектація рухомого складу дозволяє здійснювати ефективне патрулювання на пересіченій місцевості.

Крім цього, в арсеналі «Шериф» є і сезонний транспорт, наприклад квадроцикли на гусеничному ходу і інша спецтехніка. Це дозволяє нести патрульну службу, незважаючи на погодні умови і опади. Навіть глибокий сніг, бруд або вода не стануть перешкодою для ефективного патрулювання території.

Охорона і супровід вантажів

Супровід вантажу співробітниками охоронного холдингу «Шериф» забезпечує надійну охорону на всьому шляху проходження. Завдяки високому рівню підготовки і жорсткого відбору, наші співробітники готові адекватно реагувати на будь-яку позаштатну ситуацію.

На практиці охорона і супровід вантажу – це комплексний захід. Крім надання фізичної охорони і технічних засобів, для кожного маршруту фахівці компанії розробляють оптимальну схему руху з урахуванням всіх можливих загроз.

Для того що б отримати більш детальну інформацію по послугах в регіонах, зв’яжіться з менеджером по телефону +38 (067) 411 81 21

Або скористайтеся формою зворотного зв’язку нижче:

Замовити зворотній дзвінок

Дивітся також:

Tags
"Шериф" забезпечує безпеку на змаганнях з велоспорту Race Horizon Park 2015 Акт технічної укріпленості Охорона масових заходів Охорона масових заходів акція Охорона мафів і магазинів акція Охорона кафе і ресторанів акція Охорона територій великої протяжності акція Охоронна сигналізація Пультова охорона Пультова охорона і групи мобільного реагування Системи контролю і керування доступом Системи відео спостереження Системи відеоспостереження акція Технічні системи безпеки Тривожна сигналізація акція Установка охоронної сигналізації в квартирі мтк дети Фізична охорона кличко п'яний переможці призи проверка акцыя банківська карта безпека вкрали вартість охоронних послуг експрес охорона акція змагання захищати напад нагородження охорона охорона квартир охорона квартири акція охорона авто укр охорона будинку акція охорона офісів та складів акція охороняти самозахист стрільби травневі тревожная кнопка фізична охорона акція
Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua