Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Сигналізація AJAX від Шериф: Отримайте безкоштовно кращу систему безпеки!

АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО 31.10.18!

Сигналізація AJAX визнана кращим охоронним обладнанням в Європі! Замовляючи охорону житла в ШЕРИФ ви отримуєте його безкоштовно!

Без жартів і прихованих умов — ви підключаєте сигналізацію, а ми надаємо в користування бездротове обладнання AJAX – БЕЗКОШТОВНО. AJAX і ШЕРИФ охоронятимуть оселю від злодіїв, пожежі та затоплення, поки ви будете поза домом. І навіть за тисячі кілометрів ви зможете контролювати все, що відбувається вдома через мобільний застосунок, і спокійно відпочивати.

Ви отримуєте найкращу бездротову охоронну систему в Європі та сплачуєте лише сервісні роботи:
• Охоронне устаткування AJAX — БЕЗКОШТОВНО*;
• Монтаж і пусконалагоджувальні роботи — від 1500 грн;
• Абонплата — від 360 грн/місяць.

Телефонуйте 0 800 309 114 (номер безкоштовний)

або

Тарифи включають: реагування на сигнали тривоги, бездротовий пристрій передачі сигналів на пульт охорони, брелок, датчик відкриття дверей і датчик руху.

Краще обладнання та краща охорона вашої квартири на кращих умовах — ми подбали про це для вас!

* Обладнання надається на термін дії договору, в тому числі його пролонгації або переукладання

Сигналізація AJAX

Чому сигналізація AJAX найкраща в Європі?

Професійні бездротові системи безпеки Ajax виробляються в Україні і захищають спокій людей в 70 країнах. Ajax підходять для установки в квартирі, будинку, офісі. Чутливі датчики моментально виявляють ознаки вторгнення, пожежі і затоплення. Сигнал тривоги доставляється за 0,15 секунд на пульт охорони і телефон власника. Система підтримує функції «розумного будинку»: власник може управляти електрозамком або живленням електроприладів. Інтеграція з камерами відеоспостереження допоможе спостерігати за приміщенням в Full HD.

Ajax легко керувати за допомогою безкоштовного мобільного додатку: ставте і знімайте з охорони, відкривайте або обмежуйте доступ для інших людей, переглядайте інформацію про стан всіх датчиків, контролюйте систему за тисячі кілометрів від дому.

Надійність Ajax відзначили на міжнародних професійних виставках. Ajax отримала нагороду «Охоронна система року» в рамках Security & Fire Excellence Awards 2017 і «Кращий інноваційний продукт» на MIPS Securika 2017. Також сигналізація Ajax отримала звання «Охоронної системи 2017 року» за підсумками голосування споживачів у «Українськії народній преміі».

Сигналізація AJAX

Підсумуємо про AJAX:

AJAX можна назвати однією з найбільш доброзичливих до користувача охоронних систем – все максимально просто і зрозуміло, за показниками стану обладнання можна стежити через телефон, при тому підключитися до управління одним набором можуть до 50 користувачів. Надійність також знаходиться на висоті: при зникнення одного каналу зв’язку дані передаються по іншому; відключать світло – датчики працюють на батарейках, термін служби яких 2-7 років, а в центральний хаб вбудований резервний акумулятор, на якому він пропрацює ще 15 годин і при переході обов’язково відправить повідомлення про зміну харчування; про сигнал тривоги користувачі сповіщаються за допомогою дзвінків або повідомлень на вибір і одночасно приходить сигнал на пульт охорони; зламати або перехопити радіосигнал системи безпеки AJAX неможливо. При спробі глушіння ви, а також ваша охоронна компанія відразу ж отримає відповідне повідомлення.

AJAX – це охоронне устаткування, яке складається, мабуть, з одних плюсів, але, як то кажуть, краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. Тому, Шериф рекомендує!

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon