0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Страховка до 975 000 грн від “Шериф” та СК “Арсенал Страхування”

Встановив вдома охоронну сигналізацію «Шериф» – отримав страховку СК «Арсенал Страхування» в подарунок.

Хочеш зробити свій дім максимально безпечним місцем? Ми прагнемо тобі у цьому допомогти!

Саме тому з 26 серпня по 14 вересня кожен, хто подбав про безпеку оселі, придбавши послугу встановлення охоронної сигналізації з додатковими датчиками диму, вогню та затоплення, отримує можливість придбати страховий пакет «Комфорт» або «Еліт» на 6 місяців за 1 грн та 2 грн відповідно.

Страховий поліс  покриє збитки, спричинені такими ризиками як пожежа, затоплення, стихійні лиха, удар блискавки, вибух, пограбування, сторонній вплив, а також  компенсує збитки сусідам (страхування відповідальності).

Страхова сума при виборі пакету «Комфорт» – до 475 тис. грн та до 975 тис. грн при виборі пакету «Еліт».

Акційна пропозиція доступна кожному, варто лише повідомити своєму менеджеру «Шериф» про бажання нею скористатися і надати копію паспорта з пропискою та ідентифікаційного коду.

Звартаємо увагу, що не приймаємо на страхування дерев’яні будинки та ті, яким понад 50 років, напівпідвальні та підвальні приміщення та об’єкти в аварійному стані.

Отримати максимальний захист житла з мінімальними зусиллями так просто – варто лише приєднатися до родини клієнтів «Шериф»!

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

Дмитро Стрижов: спорт бізнесу не перешкода

Чемпіонат світу IRONMAN 2018 вперше за свою історію пройшов за участю представника з України в категорії Executive Challenge. Для участі в даній категорії мало бути спортивним, потрібно бути ще й успішним підприємцем. Цим єдиним українським представником в категорії спортивних та успішних став Дмитро Стрижов – генеральний директор охоронного холдингу Шериф. У своєму інтерв’ю він поділився, […]

Дмитро Стрижов увійшов у десятку найкращих айронменів світу.

Генеральний директор холдингу “Шериф” пройшов шлях від 100 + кг до Чемпіонату світу з триатлону. Яким був цей шлях – у відео!

Завантажити ще
Шериф та Ajax

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon
Шериф та Ajax