Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Собака-охоронець. Кілька простих правил

Виховати собаку для охорони – це не просто виростити і видресирувати цуценя. Господарі чотириногих охоронців повинні пам’ятати кілька правил.

 1. Основна функція собаки-охоронця – охороняти господаря і його близьких, а не дім, двір чи гараж.

  Це має стати вашою відправною точкою в процесі виховання сторожового пса. Хоча більшість ігнорує цей факт, заважаючи собаці виконувати свої обов’язки. Вони можуть зачинити її в гаражі, і, заміть того, щоб охороняти господаря, собака охоронятиме автомобіль.

  Напевно ви бачили, як власники собак залишають їх в машинах і йдуть у справах. І пес добросовісно гавкає на кожного, хто наблизиться до автівки, але господарю, на якого можуть напасти біля машини, нажаль, не допоможе.

  Місце собаки-охоронця не в вольєрі, не в коридорі, а поруч з господарем. Тільки за такої умови вона зможе захистити свого власника.

  Авжеж, не варто прив’язувати тварину до ліжка, але вона повинна мати вільний доступ до господаря. Пес в будь-якій ситуації має без перешкод потрапити в найвіддаленіший куток довіреної йому території, як ззовні, так і всередині.

  Не слід зачиняти собаку в вольєрі, навіть якщо вам потрібно поспілкуватися з незнайомцем. Краще привчити свого улюбленця до бездоганного виконання команди «сидіти».
 1. Оптимальні умови для повноцінної роботи собаки-охоронця.

  В охороні об’єкта важливе значення має територія, а точніше її пристосованість до охорони.

  По-перше, це освітлення – освітлюватися повинен не лише будинок, а всі можливі підходи до нього. Якщо прилегла до будинку територія освітлена, то зловмиснику складніше на неї потрапити, а у вашої собаки є можливість виявити його раніше і відповідно відреагувати. А можливо він просто хильнув зайвого лише завдяки вашому паркану тримає рівновагу. Та ймовірно наміри у нього не такі вже й безневинні, в такому випадку ви і ваш пес маєте можливість прослідкувати за його подальшими діями.

  По-друге, вся територія навкруги будинку повинна бути зручною для пересування тварини. Особисто обійдіть двір – у собаки має бути вільний доступ до паркану, але що він повинен бути цілісним, щоб ваш охоронець не втік і не заподіяв шкоди випадковим перехожим.
 1. Сторожова функція собаки завжди повинна бути в робочому стані.

  Собака-охоронець не повинна вести «сидячий» спосіб життя, інакше всі набуті нею навички поступово зітруться з пам’яті. Потрібно постійно підтримувати готовність тварини до нападу на зловмисника. Ці тренування сприятимуть розвитку уваги і відпрацюванню правильної реакції у випадку реальної небезпеки.
 1. Комплекс заходів безпеки – гарантія успішної роботи собаки-охоронця.

  Якщо вам дозволяє фінансове становище – встановіть технічну охоронну систему. Це може бути звичайний датчик, який реагує на розрив дроту. Авжеж, можна скористатися системою відеоспостереження, але встановивши датчик і провівши кілька тренувань, ви забезпечите надійну охорону без зайвих витрат. Тренування необхідно проводити з використанням сигналу зумера, для того, щоб у тварини виробилася стійка реакція на звуковий сигнал. Особливу увагу слід приділити використанню технічних засобів на ділянках з великим периметром.
 1. Не допустіть отруєння вашого чотириногого сторожа.

  Найефективніший засіб запобігання отруєння собаки – тренування. Ви обов’язково повинні привчити собаку не брати корм з рук сторонньої особи чи з землі. Злодії дуже часто використовують отруєння для усунення собаки-охоронця. Головне – не шкодувати часу і приділити тренуванням максимум уваги. Пам’ятайте, що не проведене чи неправильно проведене тренування може коштувати вам не лише собаки, але і майна.

Для того, щоб тренування були максимально продуктивними, відпрацьовуйте всі можливі ситуації. Підійдіть до організації творчо, не шкодуйте ні часу, ні сил. Достатньо лише одного випадку, кількох секунд роботи тварини і ви будете вдячні їй решту життя.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon