Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Сигналізація чи відеонагляд: що обрати?

Мені часто ставлять запитання з приводу того, що ж краще підходить для безпеки: охоронна сигналізація чи система відеоспостереження? В ідеалі — і те і інше. Проте, буває, стоїть питання вибору, адже не вистачає грошей чи не хочеться ускладнювати систему безпеки. Саме тому давайте сьогодні розберемося з плюсами та мінусами кожного метода. 

1. Відеоспостереження.

Плюси:

– невисока вартість (можна замовити відеоспостереження з АліЕкспрес)

– установка відеонагляду займає мало часу

–  можна підключити відеоспостереження до смартфона чи комп’ютера для зручності відслідкування ситуації, коли вас немає вдома

у випадку пограбування у вас будуть докази, які ви зможете передати в поліцію.

Мінуси:

– система відеоспостереження не врятує вас від грабіжника

– злочинець може зламати камери відеоспостереження.

Як бачимо, система відеонагляду має більше плюсів ніж мінусів, проте вона не врятує вас від пограбування, а лише стане інструментом для ідентифікації злочинця.

2. Охоронна сигналізація для дому.

Плюси:

– звукова сирена, яку чутно в радіусі 100 метрів

– доступна вартість і можливість підключення сигналізації до охоронної фірми (ціна щомісячної платні за охорону не перевищує вартість середнього обіду в хорошому ресторані)

– оперативне реагування у випадку спроби пограбування (екіпаж прибуває за вашою адресою протягом часу до 10 хвилин, після надходження сигналу тривоги на пульт), за умови, якщо систему сигналізації підключено до пультової охорони.

Мінуси:

– єдиним мінусом є те, що сама по собі система сигналізації не дає гарантії запобігання пограбуванню, якщо вона не підключена до пульта охоронної компанії. Максимум, що вона може зробити — налякати злочинця сиреною.

Підбиваючи підсумки варто сказати, що кожен із методів охорони може добре справлятися з поставленою йому задачею. Проте в обох випадках дуже важливим є підключення до пульту охоронної компанії. У випадку відеоспостереження завжди краще за все, аби була спеціальна людина, яка постійно моніторить те, що відбувається, і може відреагувати на підозрілі дії. У випадку з охоронною сигналізацією, варто підключити її до пульта, аби на сигнал тривоги приїхала охорона.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon