0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Що робити, якщо дитина краде? Частина 2.

Після аналізу і прийняття ситуації можна перейти до решти правил націлених відучити дитину красти.
Отож, ви вже зрозуміли, що зробили не так і чому у вашого чада потягнулися руки до чужих речей і тому…
Правило 2. Красти погано – поясніть це.
Поясніть, що таке чесність, зробіть це доступно, дайте малечі зрозуміти чому це впливає на довіру до неї і відношення в сім’ї загалом. Також дітям буває важко відрізнити поняття «позичити» і «взяти» і це не потрібно залишати просто так, а варто спробувати розтлумачити доступно.
Можна поговорити про наслідки такого хуліганства: від втрати друзів і до проблем із законом. Подумайте, як ви допоможете дитині навчитися поважати власність інших. Зробіть це креативно: розповідайте казки чи створюйте ситуації, але обирайте підхід відповідно до віку нащадка.
Правило 3. Обговоріть ситуацію.
Порозмірковуйте разом над згубними наслідками крадіжки для того, в кого було взято річ, спробуйте пояснити відчуття жертви.
Правило 4. Проведіть процедуру відновлення справедливості
Останній крок – переконайтеся, що дитина зрозуміла, чому красти погано і як виправитися. В результаті вона має вибачитися перед жертвою і повернути викрадену річ. Якщо викрадено щось було з магазину, то попередньо поясніть ситуацію власнику чи менеджеру, і, якщо вони зрозуміли проблему і згодні допомогти, приводьте свого винуватця вибачатись.
Окремо розглянемо випадок, якщо дитина краде гроші у батьків, при умові, що у такій ситуації немає постраждалих за межами сім’ї. Правила поведінки для батьків зберігаються, проте на довершення варто задуматися над подальшим розвитком подій.
Якщо на меті не було привернення уваги до себе, то можливо вся справа у відсутності кишенькових грошей, які можна витрачати, в певній мірі, на свій розсуд. В такому разі потрібно обговорити «бюджет» і привчати чадо відповідально користуватися грошима. Це може допомогти відучити дитину красти.
Психологами рекомендується давати дитині кишенькові гроші з малих років раз на тиждень, а з 9-10 років вже раз на місяць. У такому форматі формується відповідальність щодо грошей та модель планування власного бюджету. Перший час потрібно давати дітям поради, адже перші суми, ймовірно, вони витратять ледь не відразу, а далі вже навчаться самостійно розтягувати їх на потрібний період.
Якщо ж ви вже даєте кишенькові, але дитина вкрала гроші у батьків все рівно, то можливо варто провести бесіду стосовно відповідності бажань і фінансових можливостей або переглянути суму і краще прорахувати витрати. Розмір кишенькових грошей має залежати від:
– Можливостей сім’ї;
– Від середнього рівня необхідних витрат;
– Від середніх сум, які отримують однолітки;
– Від спільної домовленості з дітьми.
В будь-якому разі, якщо дитина краде, то шукайте корінь проблеми і вирішуйте причини, а не маскуйте симптоми.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

Вас пограбували?

Сталося лихо, і ви або ваші друзі стали жертвами пограбування, втративши віру в захищеність оселі? Як би цинічно не звучало, але це не дивно – щогодини одна квартира втрачає матеріальні цінності, які зберігалися в ній, а власники приєднуються до числа постраждалих. І ця ситуація не вирішиться сама собою, адже злодії припинять свої діяння, лише коли […]

Як захистити бізнес від рейдерства?

07.02.2019 року в Одесі Спілка Українських Підприємців – СУП організувала захід, на якому експерти із захисту бізнесу розповіли про практичні кейси, поняття та види рейдерства, яквчасно виявити та як запобігти йому! Експертами виступили:1. адвокат Katerina Gupalo, партнер Arzinger law firm2. адвокат Anastasiia Gurska, партнер Клочков&партнеры3. адвокат Виталий Мацелюх, партнер Холдинг Шериф4. Игорь Курочка, керівник відділу навчання youcontrol.com.ua – Ю-Контрол Були розглянуті: практичні кейси протистояння […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon