Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Шериф СОС. Ваша персональна безпека в один дотик

Питання безпеки останнім часом почали турбувати громадян України все більше. Незважаючи на те, що статистика свідчила про зниження рівня злочинності в 2020 році, експерти прогнозують що якщо карантин затягнеться, сплеску злочинності не уникнути в 2021 році. Це пов’язано з тим що ситуація в країні погіршується з кожним днем, як наслідок карантинних заходів, які привели до безробіття. У зв’язку з цим, злочинці використовують будь-яку можливість отримати легкі гроші. Дрібні крадіжки, пограбування, шахрайство — все це може незабаром стати частиною нашої реальності.

Щоб знизити ризик нападу і пограбування недостатньо лише знати необхідну інформацію. Сподіватися на вдалий випадок — не кращий варіант, адже злочинці забирають все що попадається їм на очі, навіть якщо ви думали що у вас брати нічого.

На сьогоднішні, найкращим і надійним способом убезпечити себе і своїх близьких від злочинців є пультова охорона. Адже навіть маючи в арсеналі камери спостереження і сигналізацію, але при цьому не підключивши до них охорону, при сутичці зі злочинцем можна втратити не тільки цінні речі, а й життя. Ми знаємо наскільки важлива кожна хвилина в екстремальних ситуаціях, тому впровадили послугу Шериф СОС, завдяки якій ви забудете про безсонні ночі і станете впевненіше.

Що таке Шериф СОС?
Це можливість викликати групу швидкого реагування натисканням на одну кнопку в спеціальному додатку, або на персональному GPS трекері.

Що таке персональний GPS трекер?
Це пристрій, який адаптовано спеціально під вас, зі спеціальною кнопкою, яка передає сигнал тривоги одразу на пульт охорони.

Які переваги?

 • Економія часу.
  Немає необхідності телефонувати на пульт охорони. Якщо ви запідозрили щось недобре або потрібна допомога, досить натиснути на одну кнопку і екіпаж з озброєними бійцями в ту ж хвилину почнуть рухатися у вашому напрямку.
 • Точне визначення місця розташування.
  Завдяки персональному GPS трекеру, вам не потрібно буде передавати охоронв своє місцезнаходження і довго пояснювати куди їхати. Ваше місце розташування буде автоматично визначено з високою точністю.
 • Відстеження по всьому світу.
  У трекери вбудована міжнародна сім-карта, яка дозволяє пристрою безперебійно працювати в будь-якій країні.
 • Зручний мобільний додаток.
  Додаток можна скачати безкоштовно. Завдяки йому, ви зможете в режимі реального часу відстежувати місцезнаходження трекера. Це особливо актуально для батьків, так як завжди є можливість дізнатися де знаходиться дитина, налаштувати зручний вам формат повідомлень і безпечну зону.
 • Безпечна зона.
  Завдяки налаштуванням, ви можете встановити межі переміщення трекера. У разі, якщо кордони будуть порушені, трекер автоматично передасть сигнал тривоги, про що ви отримаєте відповідне повідомлення.
 • Надійність і компактний дизайн.
  GPS трекери дуже компактні і практичні у використанні, а якість найвищого рівня не змусить вас турбуватися про поломку гаджета.

Завдяки послузі Шериф СОС ви більше не будете турбуватися про свою безпеку та безпеку ваших близьких. Вибирайте кращих і живіть в своє задоволення.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon