appartment's model

Вогнезахисна обробка

Вогнезахист - це комплекс технічних та протипожежних заходів, що забезпечують вогнестійкість будівель, споруд, будівельних конструкцій та перешкоджають загорянню та розповсюдженню вогню. Дослідження вітчизняних та зарубіжних фахівців у сфері пожежної безпеки показують, що надійна експлуатація об'єктів чи конструкцій на 50% залежить від якості вогнезахисту та пов'язаних із нею заходів, які суттєво знижують ризик виникнення пожеж та наслідки від них.

Залишити заявку
 • Захист від пожежі

  Вогнезахисна обробка поверхонь та конструкцій допомагає знизити ризик розповсюдження пожежі шляхом затримання поширення вогню або зменшення його температури. Це дасть більше часу для евакуації та дозволить пожежникам краще контролювати ситуацію.

 • Дотримання нормативів

  У багатьох галузях індустрії і будівництва існують вимоги до вогнезахисного захисту, зазначені в нормативних документах. Проводячи вогнезахисну обробку, ви забезпечуєте відповідність цим вимогам та вимогам страхових компаній.

 • Продовження терміну служби

  Вогнезахисна обробка допоможе зберегти інтегрітет та міцність матеріалів, з яких зроблені будівельні конструкції, шляхом зниження впливу високих температур під час пожежі. Це продовжить термін служби вашого майна.

 • Збереження майна

  Вогнезахисна обробка допомагає захистити будівельні конструкції, обладнання та інвентар від пошкоджень, що можуть бути спричинені пожежею. Це значно зменшить збитки та вартість відновлювальних робіт.

 • Різноманітність застосування

  Вогнезахисна обробка застосовується на різних типах поверхонь і матеріалів, включаючи дерево, метал, бетон і інші. Це дає можливість забезпечити захист в будь-яких умовах.

 • Екологічність та безпека

  Наші вогнезахисні матеріали є екологічно чистими і безпечними для здоров'я людей та довкілля. Замовляючи вогнезахисну обробку у нас, ви можете бути впевнені у безпечності застосованих матеріалів.

 • Акція

  3 місяці БЕЗКОШТОВНО

  При підключенні до пульту пожежної охорони ви отримуєте 3 місяці безкоштовного обслуговування. Мінімальний термін підключення 6 місяців.

  Акція діє до 31.09 для нових клієнтів, та існуючих які відключені більше ніж 3 місяці.
  • Абонплата

   0

   грн/місяць

 • Вогнезахисна обробка

  Комплекс технічних та протипожежних заходів, що забезпечують вогнестійкість будівель, споруд та будівельних конструкцій.

  • Вартість послуги від

   2000

   грн

Пожежна сигналізація

Пожежна безпека є обов'язковою вимогою до будь-якого бізнесу та закріплена у законодавстві України. За порушення пожежної безпеки передбачено штраф, який, до речі, значно зріс з 2021 року. Але, навіть не дивлячись на це, багато хто досі нехтує цим пунктом, сподіваючись на «може, пронесе» і недобросовісних перевіряльників.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Вогнезахисна обробка

Ми надаємо замовнику не тільки послуги вогнезахисту, але також всю технічну інформацію на засоби вогнезахисту: області її застосування, пожежна небезпека об'єктів, технологія (підготовка, визначення щодо виду та марки грунту, нанесення, сушіння, захист від кліматичних впливів поверхні), заходи безпеки при роботі.


Крім того, ми виробляємо монтаж, ремонт та обслуговування установок пожежної та охоронно-пожежної сигналізації, установок пожежогасіння, систем димовидалення. А також наша фірма виконує роботи з теплоізоляції та захисту від корозії будівельних конструкцій та обладнання.


Вогнезахист дерев’яних конструкцій

Вогнезахист металоконструкцій

Вогнезахист залізобетонних конструкцій

Вогнезахист кабелів

Вогнезахист повітропроводів


Ціна – прораховується індивідуально