appartment's model

Системи блискавкозахисту

Блискавкозахист - це гарантія безпеки вашого майна, а часом і життя. Комплексний захист від ударів блискавки позбавить Вас від тривоги та переживань під час грози, а внутрішні заходи захисту будинку убережуть вашу дорогу побутову техніку від перенапруги та виходу з ладу. Замовляючи послуги в компанії Шериф, ви набуваєте спокою у своєму будинку, офісі чи підприємстві. 

Залишити заявку
 • Захист майна

  Системи блискавкозахисту допомагають уникнути пошкоджень, які можуть бути спричинені ударом блискавки. Це може включати пошкодження електроніки, обладнання, інфраструктури та іншого майна.

 • Запобігання пожежам

  Одна з основних небезпек блискавки - вибухи та пожежі, які вона може спричинити при попаданні в будівлю. Системи блискавкозахисту допомагають уникнути цих ситуацій та зменшити ризик виникнення пожеж.

 • Відповідність нормативам

  В деяких регіонах і для деяких типів будівель наявність системи блискавкозахисту є обов'язковою вимогою законодавства або нормативів.

 • Акція

  3 місяці БЕЗКОШТОВНО

  При підключенні до пульту пожежної охорони ви отримуєте 3 місяці безкоштовного обслуговування. Мінімальний термін підключення 6 місяців.

  Акція діє до 31.09 для нових клієнтів, та існуючих які відключені більше ніж 3 місяці.
  • Абонплата

   0

   грн/місяць

 • Системи блискавкозахисту

  Блискавкозахист – це комплекс технічних рішень, розроблених для забезпечення безпеки будівель та людей, які включають: проектування, підбір комплектуючих залежно від типу об'єкта, матеріалу покрівлі та фасаду та багатьох інших параметрів.

  • Вартість послуги від

   5000

   грн

Пожежна сигналізація

Пожежна безпека є обов'язковою вимогою до будь-якого бізнесу та закріплена у законодавстві України. За порушення пожежної безпеки передбачено штраф, який, до речі, значно зріс з 2021 року. Але, навіть не дивлячись на це, багато хто досі нехтує цим пунктом, сподіваючись на «може, пронесе» і недобросовісних перевіряльників.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Системи блискавкозахисту

Правильно спроектований і встановлений блискавкозахист із заземленням захищає будівлю та споруду від прямого влучення блискавки, внаслідок подальшого загоряння самої будівлі, а також захищає все обладнання, що знаходиться всередині.


Вибираючи нас як постачальника, Ви отримуєте:

1. Безкоштовний розрахунок блискавкозахисту та заземлення з урахуванням усіх нормативних, технічних та естетичних вимог.

2. Ознайомлення наших технічних фахівців з об'єктом, його особливостями та завданнями щодо його захисту.

3. Постачання комплектуючих для блискавкозахисту та заземлення в найкоротші терміни. Вся продукція сертифікована, надаємо паспорти на кожну продукцію.

4. Наші виробничі потужності та розміри складів дозволяють тримати в наявності великий обсяг продукції та зводити терміни доставки продукції до покупця до мінімуму.

5. Великий штат технічних фахівців та інженерів дозволяє надавати готові рішення щодо блискавкозахисту та заземлення замовнику у найкоротші терміни.

6. Налагоджена логістика з багатьма транспортними компаніями дозволяє завантажувати товар без затримок.

Ціна – прораховується індивідуально