appartment's model

Спостереження за системами протипожежного захисту

Пожежне спостерігання є невід’ємною функцією СПЗ, за допомогою якого забезпечуються:


1) прийом від приймально-контрольних приладів СПЗ (далі – ППКП) об’єктів спостерігання сигналів пожежної тривоги і несправності та їх передача до пульту пожежного спостерігання (моніторингового центру) Шериф

2) реагування на сигнал пожежної тривоги власними групами швидкого реагування, котрі зможуть надати за потреби першу медичну допомогу, усунути перші прояви займання до приїзду пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС та евакуювати людей на об’єкті замовника. 

3) обробка, архівування, збереження всіх тривожних сповіщень, які надійшли на пульт пожежного спостерігання 

4) передача в автоматизованому режимі в єдиному протоколі та форматі передачі сигналів пожежної тривоги до оперативно-диспетчерської служби оперативно-координаційного центру територіального органу ДСНС України 

5) оперативне реагування пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС на сигнал пожежної тривоги.

Залишити заявку
 • Постійний моніторинг

  Спостереження за системами протипожежного захисту забезпечує постійний моніторинг їхньої роботи. Це дозволяє вчасно виявляти будь-які відхилення або неполадки та оперативно реагувати на них.

 • Швидке реагування

  При виявленні будь-яких аномалій в роботі систем протипожежного захисту, наші фахівці негайно втручаються, забезпечуючи швидке реагування на можливі загрози пожежі.

 • Зменшення ризику відмов

  Спостереження допомагає виявити неполадки та забезпечити вчасний ремонт або заміну компонентів системи, що допомагає зменшити ризик її відмови в критичний момент.

 • Підтримка оптимальної роботи

  Регулярний моніторинг дозволяє зберігати системи протипожежного захисту у робочому стані та забезпечити їх оптимальну продуктивність у разі виникнення пожежі.

 • Забезпечення довговічності

  Своєчасний виявлення і усунення неполадок допомагає подовжити термін служби систем протипожежного захисту та зберегти вартість вкладених коштів.

 • Гарантія якості

  Замовляючи спостереження за системами протипожежного захисту у нас, ви отримуєте гарантію їх надійності та готовності протидіяти можливим пожежам.

 • Акція

  3 місяці БЕЗКОШТОВНО

  При підключенні до пульту пожежної охорони ви отримуєте 3 місяці безкоштовного обслуговування. Мінімальний термін підключення 6 місяців.

  Акція діє до 31.09 для нових клієнтів, та існуючих які відключені більше ніж 3 місяці.
  • Абонплата

   0

   грн/місяць

 • Спостереження за системами протипожежного захисту

  реагування на сигнал пожежної тривоги власними групами швидкого реагування, котрі зможуть надати за потреби першу медичну допомогу, усунути перші прояви займання до приїзду пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС та евакуювати людей на об’єкті замовника.

  • від

   350

   грн/місяць

Пожежна сигналізація

Пожежна безпека є обов'язковою вимогою до будь-якого бізнесу та закріплена у законодавстві України. За порушення пожежної безпеки передбачено штраф, який, до речі, значно зріс з 2021 року. Але, навіть не дивлячись на це, багато хто досі нехтує цим пунктом, сподіваючись на «може, пронесе» і недобросовісних перевіряльників.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Спостереження за системами протипожежного захисту

Спостереження за системами протипожежного захисту