appartment's model

Охорона підприємств від компанії Шериф

Охорона підприємств

Для керівника підприємства питання про забезпечення охорони та безпеки співробітників, матеріальної та технічної бази стоїть на першому місці. Але в більшості випадків створювати власну службу безпеки на об’єкті нерентабельне. Це обумовлено такими причинами:

 • Залучення кваліфікованих працівників,

  які мають забезпечити високий рівень захисту приватного, виробничого підприємства. Це тягне за собою істотні витрати.

 • Проходження працівниками охорони додаткової підготовки.

 • Необхідно придбання і монтаж

  додаткового обладнання для захисту приватного або виробничого підприємства, яке дозволить у комплексі виявляти загрози і небезпеки, щоб вчасно попереджати надзвичайні ситуації.

 • Необхідно придбання і монтаж

  У зв’язку з цими причинами оптимальним рішенням є найм охоронної компанії ШЕРИФ. Вона пропонує якісні послуги щодо забезпечення захисту різних об’єктів, масових заходів, промислових компаній.

 • Пакет: ПУЛЬТОВА охорона

  Охорона об’єктів шляхом встановлення охоронної сигналізації та реагуванням патрулів ШЕРИФ на сигнали про “тривоги” до 8 хвилин. У базовий комплект обладнання входить дротова або бездротова сигналізація. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги. Кінцева вартість залежить від типу та кількості необхідного обладнання.

  • від

   300

   грн в місяц

  • від

   4 300

   грн за обладнання

 • Пакет: ФІЗИЧНА охорона

  В рамках пакету «Фізична охорона» на об’єкт надаються охоронці віком від 20 до 45 років з досвідом роботи від 1 року. Бійці можуть бути одягнені в форму або класичний костюм. Ротація – за бажанням клієнта. проводиться аудит системи охорони на об’єкті. Щотижня відбуваються перевірки якості роботи охорони. При необхідності надається посилення охорони за 10 хв. Матеріальна відповідальність. Кінцева вартість охорони об’єкта залежить від обраного Вами графіка роботи охоронця: вахтовий, добовий, денний / нічний і класу охоронців.

  • від

   40

   грн за годину

  • від

   30 500

   грн в місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ ОХОРОНИ ПІДПРИЄМСТВА?

До головних переваг безпеки комунальних чи промислових організацій від ЧОП Sheriff варто віднести:

 • При укладенні договору, клієнт отримує не лише якісні послуги щодо забезпечення охорони виробничого підприємства в комплексі, його матеріально-технічної бази, співробітників. У випадку, якщо команда не прибула своєчасно, то компанія зазнає матеріальну відповідальність.
 • До кожного клієнта підбирається індивідуальний підхід, який включає: аналіз особливостей виробничого підприємства (площі його території, виробництва, наявності складських приміщень, кількість працівників і т. д.).
 • При організації фізичної і технічної безпеки, використовується тільки сучасне обладнання та інноваційні технології, програмне забезпечення, яке здатне своєчасно виявити загрози на виробництві. До нього відноситься: система відеоспостереження, датчики руху, розбиття скла, відкриття дверей і т. д.
 • Наявність власного автопарку.
 • Злагоджена робота персоналу. Під час отримання тривожного сигналу, він буде оброблений оператором не пізніше, ніж через 30 секунд. Групи швидкого реагування відпрацьовують сигнальний виклик не більше, ніж 8 хвилин.

З охороною від компанії Sheriff ви можете бути на 100% впевнені в безпеки та збереження своєї матеріально-технічної бази як протягом трудового процесу, так і після нього. Послуги можна замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та інших містах України.