appartment's model

Охорона будинку від компанії Шериф

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам. Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.

Залишити заявку
 • Комплексний захист від проникнення:

  монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр

 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини:

  В кожному районі Києва, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку

 • Монтаж додаткового обладнання:

  монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.

 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування:

  наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.

 • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика:

  в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.

 • Договір матеріальної відповідальності:

  ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання заявлених нами послуг у договорі.

 • Пакет: Бездротова охорона будинку | SHERIFF + AJAX

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе монтажні та пусконаладочні роботи, цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання

   8799

   грн

  • Абонплата від

   399

   грн/місяць

 • Пакет: Бездротова охорона будинку

  Базовий комплект бездротового обладнання. Пакет включає в себе монтажні та пусконаладочні роботи, цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання від

   1999

   грн

  • Абонплата від

   399

   грн/місяць

 • Акція

  Пакет: Охорона будинку в Розстрочку

  Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  6 місяців без переалат
  • від

   399

   грн в місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

ОХОРОНА БУДИНКУ

Послуга “охорона будинку” одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій охоронних агенції. Але в чому ж відмінність “Шериф”? Ми єдиний охоронний холдинг України який має автономний від усього зовнішнього пульт до якого підключені наші клієнти. У нас власний сервер, де є вся необхідна інформація по об’єктах, розміщення та пересування 28 екіпажів, високий рівень фахівців технічного обслуговування і менеджерів, які чергують 24/7 і миттєво реагують на тревогу з першої секунди отримання сигналу, в середньому, завдяки цьому, бійці прибувають на об’єкт від 1 до 7 хвилин. Незалежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення автономної працездатності ще протягом декількох днів. І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, яку несе фірма для збереження вашого майна. Знаючи це, Ви з упевненістю можете заявити: «Я в цілковитій безпеці!» Принцип роботи: Охоронна сигналізація для будинку тримає під контролем загальну територію по периметру, окремі приміщення, що знаходяться на ділянці господарської будівлі. А також дозволяє вести спостереження за відвідувачами та працівниками. Охоронні системи для будинку бувають двох типів: централізована (сигнал тривоги подається в охоронну фірму); автономна (сповіщається господар будинку і сторож) В цілому ж пультовая сигналізація для дачі, будинку або котеджу складається з чотирьох елементів: датчиків, сигнального механізму, клавіатури і контрольної панелі, де відбувається обробка інформації з датчиків і подача сигналу. Найважливіша частина – це датчики. Вони бувають дротовими і бездротовими, і реагують на розбите скло, сторонній рух, спробу злому і т.д. За бажанням замовника охоронну систему можна доповнити відеокамерами з повним оглядом, ліхтарними стовпами з датчиками руху, замками-блокаторами на дверях в деякі приміщення, «тривожною кнопкою», пожежною сигналізацією та датчиками витоку газу. Якщо у замовника є маленькі діти або тварини, пультова охорона будинку налаштовується таким чином, щоб датчики не реагували на переміщення об’єктів вагою до 30-35 кг. У разі спрацювання датчиків сигналізація по GSM каналу негайно передає сигнал тривоги в охоронне агентство. Оператор, який цілодобово чергує за пультом, направляє на місце групу швидкого реагування. Машина з професійно-озброєними охоронцями приїздить протягом 1-8 хвилин, розбирається у ситуації і затримує злочинців. Будь у числі захищених! “Шериф” – це безпека!