appartment's model

Монтаж систем протипожежного захисту

Професійний монтаж систем протипожежного захисту – не менш важливий аспект, ніж потенційні можливості системи та її періодичне технічне обслуговування. Саме якість установки багато в чому визначає надійність та функціональність обладнання, тому не можна її довіряти випадковим виконавцям. Компанія Шериф - підприємство з багаторічним досвідом роботи, значним штатом висококваліфікованих співробітників та сучасною матеріально-технічною базою. 

Залишити заявку
 • Фахівці з досвідом

  Наша команда має великий досвід у монтажі різноманітних систем протипожежного захисту. Ви отримаєте послуги від висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом у галузі.

 • Індивідуальний підхід

  Ми враховуємо особливості вашого об'єкту та ваших потреб, розробляючи індивідуальний план монтажу системи протипожежного захисту, який відповідає вашим вимогам.

 • Використання сучасних технологій

  Ми використовуємо сучасне обладнання та технології для монтажу систем протипожежного захисту, що забезпечує їх найвищу ефективність та надійність.

 • Відповідність стандартам

  Ми дотримуємося всіх стандартів та нормативів щодо монтажу систем протипожежного захисту, що гарантує їх відповідність вимогам безпеки.

 • Терміновість

  Наша команда здатна впоратись з монтажем систем протипожежного захисту в обумовлені терміни, що важливо для забезпечення безпеки вашого об'єкту якнайшвидше.

 • Забезпечення надійності

  Правильно встановлені системи протипожежного захисту забезпечують надійну протидію пожежам, що може врятувати життя та майно.

 • Акція

  3 місяці БЕЗКОШТОВНО

  При підключенні до пульту пожежної охорони ви отримуєте 3 місяці безкоштовного обслуговування. Мінімальний термін підключення 6 місяців.

  Акція діє до 31.09 для нових клієнтів, та існуючих які відключені більше ніж 3 місяці.
  • Абонплата

   0

   грн/місяць

 • Монтаж систем протипожежного захисту

  це процес встановлення різних компонентів та пристроїв, які призначені для запобігання, виявлення та боротьби з пожежами. Ці системи спрямовані на захист життя людей, збереження майна та забезпечення безпеки на території об'єкта.

  • від

   13 000

   грн

Пожежна сигналізація

Пожежна безпека є обов'язковою вимогою до будь-якого бізнесу та закріплена у законодавстві України. За порушення пожежної безпеки передбачено штраф, який, до речі, значно зріс з 2021 року. Але, навіть не дивлячись на це, багато хто досі нехтує цим пунктом, сподіваючись на «може, пронесе» і недобросовісних перевіряльників.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Монтаж систем протипожежного захисту

Ми пропонуємо:

 • вибір оптимального комплекту обладнання для забезпечення максимального рівня пожежної безпеки за мінімальних витрат;
 • грамотний професійний монтаж та пусконаладку систем протипожежного захисту з гарантією надійності та функціональності;
 • оперативний відгук на заявку та виконання робіт у максимально стислий термін без шкоди якості.


Установка системи протипожежного захисту вимагає попереднього розрахунку та планування, скрупульозного та відповідального підходу до виконання монтажних робіт. Інакше неможливо забезпечити надійність системи та безпеку об'єкта. Компанія Шериф - відповідальний та досвідчений виконавець, який гарантує, що встановлення та монтаж пожежної сигналізації та інших систем протипожежного захисту будуть виконані на максимально високому професійному рівні.


Особливості та переваги монтажу систем протипожежного захисту

Монтаж та встановлення полягають не лише у розміщенні обладнання на території об'єкта. Процес складається з кількох етапів, кожен із яких надзвичайно важливий:

оцінка загроз;

вибір обладнання з урахуванням вимог та специфіки об'єкта;

розрахунок необхідної кількості датчиків; проектування комунікацій;

вибір типу зв'язку з центральним пультом та головною консолі управління;

монтаж та тестування системи.

Якщо ви турбуєтеся за збереження майна і хочете запобігти завданню шкоди внаслідок займання, то вірним рішенням буде встановлення пожежної сигналізації. 

У цьому випадку ви можете розраховувати на:

- цілодобовий контроль ситуації;

- виявлення спалаху на ранньому етапі;

- визначення розташування вогнища;

- автоматичне сповіщення диспетчера пульта;

- автоматичне оповіщення персоналу та відвідувачів про пожежну небезпеку;

- Оперативний виклик підрозділу ДСНС на об'єкт;


Встановлення системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу - є об'єктивно необхідним кроком, який захистить життя та здоров'я людей, а також матеріальні цінності.


Формування ціни:

- обстеження 

- обладнання 

- монтажні та пусконалагоджувальні роботи

- здача в експлуатацію та підготовка робочої документації