appartment's model

Мобільна тривожна кнопка від компанії Шериф

Спеціальний додаток MySheriff, який встановлюється на телефон. При настанні небезпечної ситуації, дозволить користувачеві викликати екстрену допомогу. За лічені хвилини, при натисканні «тривожної кнопки», група швидкого реагування, прибуде до Вас на виклик. GPS і GSM – трекінг Вашого перебування та постійне оновлення в режимі «тривога», дозволить швидко та чітко знайти Вас. Більше не потрібно в паніці шукати номер телефону знайомих, хто може терміново приїхати і врятувати. При активації тривожної кнопки, на наш пульт надходить сигнал про небезпеку, і до Вас відразу виїжджає екіпаж для захисту.

Залишити заявку
 • Зручний додаток

  що дозволяє швидко оповістити найближчу до вас групу про загрозливу небезпеку. Прибуття протягом 5-8 хвилин;

 • Визначення місцезнаходження

  людини з високою точністю, в радіусі до 5 метрів. Передача сигналу по двох каналах (супутник і мережі мобільних операторів);

 • Докладний профіль

  людини з актуальними фотографіями, для можливості точного визначення. Миттєве інформування довірених осіб;

 • У режимі “тривога”

  передача сигналу про місцезнаходження кожні 10 секунд. Це дозволить визначити маршрут в якому Ви прямуєте;

 • Можливість установки

  “тривожної кнопки” на будь-який сучасний смартфон. Додаток доступний в Google Play і App Store;

 • 30 днів безкоштовно

  Пакет включає в себе цілодобовий моніторинг та можливість виклику патруля SHERIFF. Перший виклик патруля - БЕЗКОШТОВНО, кожен наступний виклик - 599 грн.

  • Перші 30 днів

   0

   грн

  • З наступного місяця

   99

   грн в місяць

 • Сімейний захист

  Пакет включає цілодобовий моніторинг та 2 безкоштовних виклики патруля SHERIFF. Ви можете додати до 7 осіб своїх близьких, які також, у разі небезпеки, зможуть скористатися послугою.

  • Підписка

   599

   грн в місяць

  • Виклик патруля

   0 грн

   далі 499 грн/виклик

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

МОБІЛЬНА ТРИВОЖНА КНОПКА В ВАШОМУ СМАРТФОНІ – ЦЕ ГАРАНТОВАНА БЕЗПЕКА ЗАВЖДИ І ВСЮДИ!

Право кожного жителя – відчувати себе в безпеці, в незалежності від місця розташування і умов. Загрозливі ситуації можуть спіткати в будь-який момент, а допомоги поблизу може не виявитися. Саме тому, для забезпечення ще більшої безпеки громадян, охоронний холдинг «Шериф» запускає нову послугу – мобільна тривожна кнопка. Як це працює? Ніхто не може попередити або знати заздалегідь коли настане позаштатна ситуація. Коли настає момент прямої загрози життю і зловмисник поруч, не завжди можна скористатися стандартними засобами оборони або викликати допомогу по телефону. На телефон встановлюється спеціальне програмне забезпечення, яке при настанні небезпечної ситуації, дозволить користувачеві викликати екстрену допомогу. За лічені хвилини, при натисканні «тривожної кнопки», група швидкого реагування, прибуде до вас на виклик. GPS і GSM – трекінг Вашого перебування та постійне оновлення в режимі «тривога», дозволить швидко та чітко знайти вас. Більше не потрібно в паніці шукати номер телефону знайомих, хто може терміново приїхати і врятувати. При активації тривожної кнопки, на наш пульт надходить сигнал про небезпеку, і до вас відразу виїжджає екіпаж для захисту. Шериф – все, задля вашої безпеки!