appartment's model

Громадська безпека від компанії Шериф

Громадський захист від Шериф – це гарант того, що жоден з жителів будинку не залишиться сам на сам із зухвалими хуліганами, дебоширами, які заважають спати своїм шумом біля під’їзду чи злодіями, які обирають квартиру для пограбування. Вашою охороною стануть професійні групи швидкого реагування, які прибудуть на місце виклику протягом 5-7 хвилин та не покинуть його, поки ситуація не буде вирішена остаточно. Тобто, ніяких поверхневих зауважень правопорушникам, а лише точна впевненість у тому, що вашій безпеці та спокою нічого не загрожує.


 • Можливість викликати групу реагування ШЕРИФ

  на порушення громадського порядку у Вашому дворі, зручним способом: по телефону або через тривожну кнопку;

 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини,

  а саме від 4 до 8 хвилин (для порівняння середній час очікування Поліції в Києві – до 30 хвилин);

 • В кожному районі Києва,

  постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином щоб миттєво прибути в любу точку Києва;

 • Групи реагування укомплектовані

  всіма необхідними спецзасобами, в тому числі і травматична зброя;

 • Для мешканців, які будуть співпрацювати з ШЕРИФ

  спеціальні умови для встановлення інших технічних засобів охорони вашої прибудинкової території.

 • Пакет: Громадська безпека

  Можливість для всіх мешканців будинку викликати групу швидкого реагування «Шериф», яка прибуде на місце події через 5-7 хвилин, в разі порушень громадського порядку, хуліганських дій в будинку і поблизу його території, загрози пограбування квартири, загрози життю або майну, при підозрі затоплення, пожежі або витоку газу;

  • 20

   грн/місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

1При підключенні до базової форми послуги «Громадська безпека» кожен мешканець будинку отримує можливість викликати групу швидкого реагування «Шериф» у разі порушень громадського порядку, хуліганських дій в будинку та поблизу його території, загрози пограбування квартири, загрози життю чи майну, при підозрі затоплення, пожежі чи витоку газу.

Послуга надається в межах приміщення будинку та прибудинкової території, не включаючи межі особистих володінь мешканців будинку (тобто, в рамках до вхідних дверей в квартиру).

Для ще більшої надійності захисту можна підключити додаткові методи захисту будинку (відеоспостереження, фізичну охорону, тривожну кнопку) або індивідуальну охорону квартири за спеціальними вигідними умовами.

Яка вартість послуги?

Абонплата за користування послугою складає 20 грн/ місяць.

Що необхідно, щоб підключитися до «Громадської безпеки»?

 • Проінформувати мешканців будинку про послугу та зібрати їх згоди на підключення;
 • Пред’явити нам копії відповідних документів, узгодити всі деталі з менеджером та підписати договір з ХОП «Шериф».

Подбайте про те, щоб безпека вашої сім’ї не закінчувалася за стінами квартири!