appartment's model

Системи пожежогасіння

Система автоматичного пожежогасіння використовується з метою локалізації загоряння та гасіння пожежі у приміщенні чи будівлі. При цьому вона спрацьовує як автоматично, без участі людини так і за допомогою ручного запуску, у разі отримання від сповіщувачів, встановлених у контрольованих зонах сигналу, значення якого перевищує порогові величини показників, що характеризують виникнення пожежі. Для локалізації та гасіння пожежі можуть використовуватись різні види вогнегасної речовини.

Наші фахівці мають великий досвід встановлення сигналізацій пожежогасіння. Ви отримаєте надійну та ефективну систему, яка збереже майно та життя людей.

Наша компанія готова допомогти вам на всіх етапах - проектування, підбір обладнання, монтування сигналізації на об'єкті, пусконалагоджувальні роботи. При необхідності можливе сполучення сигналізації пожежогасіння з сигналізацією охорони, системами тривожного оповіщення, димовидалення та пожежогасіння

Залишити заявку
 • Професійний досвід

  Наша команда має багаторічний досвід у встановленні різноманітних систем пожежогасіння. Ви отримаєте послуги від кваліфікованих фахівців з глибоким розумінням технічних аспектів і безпекових стандартів.

 • Сучасні технології

  Ми використовуємо сучасне обладнання та технології для інсталяції систем пожежогасіння, забезпечуючи їх найвищу ефективність та надійність.

 • Індивідуальний підхід

  Ми враховуємо особливості вашого об'єкту, його розташування та функціональне призначення, щоб розробити індивідуальну стратегію встановлення системи пожежогасіння.

 • Сертифікація та відповідність стандартам

  Наші роботи відповідають вимогам національних та міжнародних стандартів безпеки, забезпечуючи належну ефективність і безпеку систем пожежогасіння.

 • Збільшення безпеки

  Замовивши послугу інсталяції системи пожежогасіння у нас, ви отримаєте надійного партнера для забезпечення безпеки вашого об'єкту.

 • Забезпечення готовності

  Інсталяція систем пожежогасіння допомагає підготувати ваш об'єкт до можливих пожеж та аварійних ситуацій, забезпечуючи готовність до ефективного дії.

 • Акція

  3 місяці БЕЗКОШТОВНО

  При підключенні до пульту пожежної охорони ви отримуєте 3 місяці безкоштовного обслуговування. Мінімальний термін підключення 6 місяців.

  Акція діє до 31.09 для нових клієнтів, та існуючих які відключені більше ніж 3 місяці.
  • Абонплата

   0

   грн/місяць

 • Системи пожежогасіння

  Використовується з метою локалізації загоряння та гасіння пожежі у приміщенні чи будівлі.

  • Ціна

  • від

   30000

   грн

Пожежна сигналізація

Пожежна безпека є обов'язковою вимогою до будь-якого бізнесу та закріплена у законодавстві України. За порушення пожежної безпеки передбачено штраф, який, до речі, значно зріс з 2021 року. Але, навіть не дивлячись на це, багато хто досі нехтує цим пунктом, сподіваючись на «може, пронесе» і недобросовісних перевіряльників.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Системи пожежогасіння

Шериф надає послуги з проектування, монтажу та обслуговування наступних систем пожежогасіння:

- Спринклерні системи пожежогасіння (вода, піна).

- Дренчерні системи пожежогасіння.

- Системи пожежогасіння тонкораспилённой водою.

- Газові системи пожежогасіння.

- Порошкові системи пожежогасіння.

- Аерозольні системи пожежогасіння.

- Пожежогасіння кухонного обладнання

Ціна – прораховується індивідуально