appartment's model

Декларація з пожежної безпеки

Перше, про що вас запитає інспектор, при проведенні перевірки – наявність Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки. Ця декларація повинна подаватися суб’єктом господарювання до ДСНС перед початком робіт. У ДСНС вашу декларацію реєструють і один примірник повертають вам – він зберігається на підприємстві. Простими словами – цей документ є аналогом дозволу на початок роботи вашого підприємства від органів державного пожежного нагляду.

Залишити заявку
 • Дотримання законодавства

  В Україні існують обов'язкові вимоги до декларування пожежної безпеки для певних видів об'єктів. Ми гарантуємо, що Ваша декларація відповідатиме усім вимогам законодавства.

 • Оцінка ризиків

  Аналіз пожежних ризиків, що включається в декларацію, допомагає виявити потенційно небезпечні місця та ситуації на об'єкті, що дозволяє зробити належні корективи

 • Взаємодія з органами пожежної безпеки

  Професійно підготовлена декларація спростить взаємодію з інспекторами та надасть вам перевагу у плануванні заходів безпеки.

 • Акція

  3 місяці БЕЗКОШТОВНО

  При підключенні до пульту пожежної охорони ви отримуєте 3 місяці безкоштовного обслуговування. Мінімальний термін підключення 6 місяців.

  Акція діє до 31.09 для нових клієнтів, та існуючих які відключені більше ніж 3 місяці.
  • Абонплата

   0

   грн/місяць

 • Декларація з пожежної безпеки

  Декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

  • від

   2000

   грн

Пожежна сигналізація

Пожежна безпека є обов'язковою вимогою до будь-якого бізнесу та закріплена у законодавстві України. За порушення пожежної безпеки передбачено штраф, який, до речі, значно зріс з 2021 року. Але, навіть не дивлячись на це, багато хто досі нехтує цим пунктом, сподіваючись на «може, пронесе» і недобросовісних перевіряльників.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Декларація з пожежної безпеки

Початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється суб’єктом господарювання на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки (далі - декларація), а для суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику - також за наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення (далі - оцінка протипожежного стану)