Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Розіграш GPS-трекеру від «Шериф»!

Новий конкурс для своїх клієнтів від “Шериф”!

Безпека наших близьких найважливіша, особливо коли немає можливості бути поруч. Діти самостійно повертаються зі школи або секцій, дружина затрималася на роботі або хвилюєтся за літніх родичів. 

Шановні клієнти, Ви знаєте, що “Шериф” робить все можливе, щоб ви і ваші близькі відчували себе в безпеці в будь-який момент.

Саме тому, ми вирішили провести розіграш функціонального GPS-трекера, який допоможе вам відстежувати місцезнаходження ваших близьких в онлайн режимі. І в разі екстреної ситуації – відправити сигнал SOS та викликати екіпаж нашої охорони! Додатково до його основних переваг у порівнянні з іншими девайсами варто віднести:

  • вбудовану міжнародну сім-карту яка дозволяє трекеру працювати в будь-якій країні;
  • налаштування “безпечної зони”, при перетині якої трекер автоматично відправляє сигнал тривоги;
  • зручний мобільний додаток для додаткових налаштувань трекера;
  • американські технології і запатентована технологія.

Умови розіграшу для наших клієнтів:

  • перейти в наші офіційні чат-боти (Viber або Telegram);
  • авторизуватися за допомогою свого номера телефону;
  • ввести /gifts (⚠ значок “/” обов’язковий);
  • відповісти на декілька запитань;
  • Вітаємо! Ви берете участь у розіграші. Правила та результати розіграшу будуть опубліковані 29 квітня на офіційній сторінці Холдинг «Шериф».
icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon