Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пожежна сигналізація в Рівному від компанії Шериф

Система пожежної сигналізації – це комплекс заходів, спрямованих на своєчасне виявлення пожежі та оповіщення про пожежу, що знаходяться на об’єкті людей або осіб, які ведуть спостереження за об’єктом. Система реагує на задимлення, зміну температури повітря за допомогою спеціальних сповіщувачів. Сповіщувачі відправляють сигнал тривоги на приймально-контрольний прилад, після чого сигнал моментально передається на пульт централізованого спостереження.

Детальніше
 • Ліцензія: Видана «Державною Інспекцією Техногенної Безпеки України», серія АЕ № 184351 на надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення;
 • Протипожежна безпека під ключ: проектування, технічне обслуговування, монтаж, спостереження на ліцензованому пульті;
 • Підготовка проекту: ми підготуємо індивідуальний проект з урахуванням типу приміщення і ряду специфічних факторів;
 • Законність і сертифікація: Всі використовувані в проекті пристрої успішно пройшли сертифікацію в МНС, що дозволяє їх законно експлуатувати;
 • Перепідключення раніше обладнаної системи пожежної сигналізації приміщення на наш пульт спостереження;
 • Модернізація вже існуючої сигналізації для приведення її у відповідність усім пожежним нормам.
icon
Пакет: Пожежна охорона з дозвільною документацією

Пакет включає в себе базовий комплект обладнання для забезпечення пожежної безпеки на об’єкті з усією необхідною проектною документацією для подальшого реагування рятівниками ДСНС України

Обладнання + документація 19 990 грн
Абонплата 540 грн місяць
Залишити заявку
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

Система пожежної сигналізації

Прагнення захистити своє житло – одне з основних в людській природі. Для цього рекомендується користуватися професійними засобами і підходити до охорони приміщення комплексно. Тільки так можна отримати кращий результат.

Система пожежної безпеки в Рівному повинна бути встановлена у всіх місцях громадського користування, ця вимога закріплена на законодавчому рівні. Ставити пожежну сигналізацію будинку можна за бажанням, але рекомендується встановити її для кращого захисту свого житла.

Сучасна автономна система пожежної сигналізації здатна швидко виявити осередки займання і запобігти тим самим серйозний збиток. Такі системи реагують на появу в повітрі диму або різке підвищення температури.

З чого складаються системи пожежної безпеки

Основні компоненти, це:

 1. Приймально-контрольний пристрій, він приймає сигнал і передає його далі (на пульт або на телефон власника).
 2. Джерело безперебійного живлення. Це пристрій, який не дає системі вимкнутися навіть при збоях в електромережі.
 3. Блок індикації, на ньому відображається стан системи.
 4. Датчики диму, реагують на забруднення повітря.
 5. Датчики вогню, реагують на різке зростання температури.

Система працює в автономному режимі, без участі людини. Кожні 2-3 хвилини датчики подають сигнал про стан роботи, це може бути «норма», «несправний», «пожежа» або «немає підключення». Це дозволяє постійно стежити за справністю системи.

Устаткування можна підключити до пульта, який розташований на території охоронної фірми. У цьому випадку після спрацьовування датчиків, пристрій передасть інформацію про пожежу на пульт, на об’єкт відразу ж буде відправлена бригада.

В іншій ситуації інформація про пожежу відправляється на телефон власника, і він самостійно викликає пожежних. Це менш надійний спосіб, так як оповіщення можна не помітити, а в разі пожежі дорога кожна хвилина.

Які бувають пожежні сигналізації

За способом дії обладнання можна розділити на 3 типи:

 1. Адресна сигналізація, вона найкраще визначає локацію датчика, що прискорює роботу.
 2. Адресно-аналогова є поліпшеним варіантом адресною. Вона не тільки точно визначає місце розташування об’єкта, а й оперативно передає інформацію про ступінь задимлення і поширення полум’я. Залежно від показання датчиків приймає рішення про подачу сигналу.
 3. Неадресна система коштує дешевше і підходить для об’єктів з обмеженою площею, де легко визначити осередок загоряння.

Також комплекти обладнання можуть бути дротяними і бездротовими. Провідні – мають на увазі з’єднання всіх елементів за допомогою кабелю, бездротові – за допомогою радіосигналу. Обидва варіанти використовуються, але бездротові зручніше в монтажі. Саме їх найчастіше вибирають в Рівному, такі системи можна швидко встановити, де вони залежить від роботи електромережі, швидко передають сигнал при хорошому інтернет-з’єднанні. Але якщо інтернету немає, виникають збої в роботі, і це основний мінус таких систем безпеки.

Робота дротових систем не залежить від якості інтернету, тому при використанні за містом в умовах поганої мережі вони вважаються кращим варіантом. Такі системи коштують дешевше, але вони складніше в монтажі, особливо якщо в приміщенні новий ремонт. Також дротову сигналізацію не завжди можна встановити на вулиці, перепади температури можуть вплинути на якість сигналу.

Чому варто звернутися в компанію «Шериф» в Рівному

Охоронна фірма «Шериф» – одна з найбільших в Україні. Ми працюємо з приватними і корпоративними особами, забезпечуючи надійний захист в будь-якій ситуації.

Клієнтам ми пропонуємо:

 1. Високий професіоналізм співробітників, регулярне підвищення кваліфікації.
 2. Власний автопарк.
 3. Використання тільки сучасних технологій.
 4. Тестування всього обладнання.
 5. Індивідуальний підхід.
 6. Гарантії дотримання строків.
 7. Матеріальну відповідальність, якщо з вини служби клієнт зазнав збитків.

Компанія надасть найкраще обладнання для житлових будинків, офісів, великих і невеликих виробництв, промислових комплексів, торгових центрів і будь-яких інших об’єктів. Ми зберігаємо низькі ціни, так як безпека рівнян повинна бути доступна кожному.

Послуги компанії Шериф в Рівному

Охоронна фірма забезпечує такі послуги:

 • Організація пожежної безпеки під ключ. У нас є готові комплекти, але ми зберемо для вас індивідуальний. Послуга включає в себе проектування, вибір обладнання, монтаж, тестування, технічне обслуговування.
 • Цілодобове спостереження за об’єктом через ліцензійний пульт, який розташований на території охоронної фірми.
 • Перепідключення, необхідно в разі, якщо на об’єкті вже є система пожежної безпеки, її можна перепідключити на пульт «Шериф».
 • Поліпшення вже наявного обладнання. Не обов’язково міняти всю систему, можна модернізувати техніку.

Ми працюємо по державної ліцензії на надання послуг із забезпечення пожежної безпеки, все використовуване обладнання пройшло сертифікацію в МНС. У нас є вигідні пропозиції для об’єктів, на яких вже розміщена бездротова система, а також для об’єктів з працюючою провідною системою. За підключення до нашого пульта потрібно буде доплатити всього 20 гривень до стандартної сумі абонплати. Всі комплекти обладнання включають в себе проектну документацію та сертифікати якості.

Розгорнути