Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона офісів та інших об’єктів (Рівне) від компанії Шериф

Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом. Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів і офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, що мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а буває, що просто не вистачає звітності і контролю у вигляді систем відеоспостереження. Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання пропонуючи послугу «Охорона офісних та складських приміщень». Нам довіряють більше 7000 приміщень! Приєднуйся і ти до числа захищених!

Детальніше
 • Лояльні ціни на: за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!
 • Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!
 • Комплексний захист від проникнення: ми можемо забезпечити як контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту
 • Професійний підхід: Вже 17 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Україні. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.
 • Аудит: проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень у Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 399 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Від 499 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона офісних і складських приміщень | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
від 399 грн в місяць
Залишити заявку

Охорона офісів та інших об’єктів Рівне

На сьогоднішній день ринок охоронних послуг переповнений пропозиціями. Охоронна фірма “Шериф” значно відрізняється від інших, ми є найбільшою компанією в Україні. Тисячі підприємців довірили нам охороняти свою комерційну нерухомість.

Охорона складів – це одна з послуг з охорони комерційних об’єктів, які надає підприємство “Шериф”. Пультова охорона передбачає підключення систем контролю, датчиків дротової і бездротової сигналізації на вибір. Вся система може бути підключена до єдиної пульту безпеки.

Пультова охорона магазинів зважаючи на їх велику привабливість для грабіжників необхідна повсюдно. Датчики, які встановлені в магазині, передадуть сигнал про проникнення на пульт, група швидкого реагування прибуде на місце вже протягом п’яти хвилин. У магазини, крім сигналізації можливе підключення тривожної кнопки, це дозволить продавцям і персоналу моментально реагувати у разі виникнення надзвичайної ситуації та захистити своє життя.

Пультова охорона офісів в Рівному від компанії “Шериф” допоможе убезпечити майно фірми, життя і здоров’я співробітників.

Охорона офісних приміщень в Рівному

Установка сигналізації в офіс необхідна всім власникам магазинів, офісів та іншої комерційної нерухомості. Навіть якщо офіс невеликий, з невеликою кількістю співробітників, то охорона все одно необхідна, оскільки маленькі організації найчастіше піддаються нападам злочинців. Установка охоронних систем допоможе запобігти злочинові.

Компанія Шериф пропонує різні комплекти сигналізацій і умови їх установки. Клієнти можуть підібрати бездротові або провідні варіанти охорони. Наша сигналізація легко монтується, відрізняється простотою і функціональністю.

Охорона офісу, вартість підключення системи залежить від комплектації і обраного пакета послуг.

Обслуговування клієнта включає в себе наступні послуги:

 • Консультування і підбір необхідного обладнання.
 • При необхідності обстеження об’єкта та виявлення слабких місць.
 • Далі ми виробляємо монтаж обумовленого обладнання, встановлюємо датчики.
 • Забезпечуємо цілодобову пультової охорону.
 • За бажанням клієнта організовуємо відеоспостереження, контрольно-пропускні пульти, встановлюємо пропускне обладнання.
 • Налаштовуємо тривожні кнопки, які можна встановити на мобільні пристрої співробітників.

У компанії “Шериф” індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Пультова охорона магазинів

Охоронна сигналізація для магазинів є такою ж необхідністю, як охорона для складів і офісів. Наша компанія пропонує недорогу установку охоронної системи як для невеликих магазинів, так і для мегамаркетів.

Так само, як і власники невеликих офісних приміщень, власники маленьких магазинів найбільш уразливі.

Найкраще для них встановити бездротові системи, які забезпечать повноцінний захист майна, а продавців постачати тривожними кнопками. Кращим рішенням для магазинів може стати сигналізація Ajax, яка на поточний момент є найбільш оптимальною з точки зору надійності й функціональності.

Здати магазин під охорону в Рівному можна, звернувшись в наше агентство. Консультанти підберуть обладнання, які необхідно саме Вам.

Охорона складів в Рівному

Охорона складських приміщень включає в себе комплекс послуг, які можна розділити по пунктах:

 • Установка датчиків обладнання.
 • Підключення устаткування.
 • Здача об’єкта на пульт охорони.

При необхідності наша компанія встановить відеоспостереження та організує фізичну охорону складів.

Група швидкого реагування прибуде після спрацьовування сигналу протягом 5-8 хвилин.

Компанія “Шериф” організовує охорону будь-якого приміщення швидко, просто і високоякісно. Ціни на всі комплекти сигналізацій і додаткові датчики прийнятні, можлива покупка обладнання в розстрочку.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.