Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пультова охорона будинку (Рівне) від компанії Шериф

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам.

Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.

Детальніше
 • Комплексний захист від проникнення: монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: В кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.
 • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика: в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання заявлених нами послуг у договорі.
icon
Пакет: Охорона будинку | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону приватного будинку технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Абонплата 499 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона будинку | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону приватного будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
Абонплата 399 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона квартири в Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 4 місяця та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 399 грн в місяць
Залишити заявку

Пультова охорона будинку Рівне

У порівнянні з багатоповерховими будинками приватні будинки частіше піддаються проникненню сторонніх осіб всередину житлового об’єкта. Тому, якщо ви переживаєте за безпеку власного будинку і збереження предметів, що знаходяться в ньому, необхідно зайнятися організацією такої системи, як пультова охорона заміського будинку. При її встановленні у власному будинку можна не переживати про те, що ви один на один залишитеся із злодієм.

Пультова охорона приватного будинку в Рівному повинна бути реалізована таким чином, що при спробі проникнення в житло група швидкого реагування моментально могла б зупинити зломщиків. Для того, щоб затримати зловмисників, у охорони повинно бути в наявності все необхідне обладнання. У порівнянні із звичайною домашньою сигналізацією, пультова охорона об’єктів є більш надійною, замовити її установку можна в спеціалізованій охоронній фірмі «Шериф», з доступною вартістю обслуговування клієнтів.

Що пропонує «Шериф» для охорони будинку?

Незалежно від того, маленький заміський будинок або ж цілий котедж є у вашому розпорядженні, про його безпеку потрібно подбати в першу чергу. Замовивши таку послугу, як установка охоронної сигналізації в будинку від компанії «Шериф», ви можете розраховувати на наступне:

 • реалізація комплексного захисту від проникнення за допомогою застосування різних бездротових датчиків та іншого устаткування;
 • оперативне прибуття групи реагування на виклик за лічені хвилини;
 • послуги з установки додаткового обладнання, серед якого є сигналізація для будинку, датчики затоплення і задимлення, протипожежна сигналізація та інші прилади;
 • послуги з оперативного смс-повідомленням в разі спроби проникнення в будинок.

Компанія «Шериф» також надає кожному клієнту гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Як вибрати сигналізацію в будинок?

Для того, щоб організувати надійний захист для власного будинку, необхідно відповідально підійти до процесу вибору сигналізації для будинку (Рівне). При підборі обладнання важливо звертати увагу на такі особливості:

 • зручність і легкість в плані налаштування – від цього параметра буде залежати час, необхідний для монтажу, і початковий бюджет;
 • способи управління сигналізацією – тут можуть бути запропоновані варіанти управління за допомогою використання комп’ютера або ж смартфона, а також смс повідомлень;
 • методи інформування – важливо визначитися з усіма способами, за допомогою використання яких можна отримувати необхідні дані про спроби злому;
 • надання гарантії і подальшої підтримки – така послуга необхідна в тому випадку, коли клієнт систематично потребує сервісного обслуговування з боку компанії.

Фахівці нашої компанії нададуть вам всю необхідну інформацію про використовувані технології і допоможуть підібрати обладнання, яке найбільш підходить для захисту вашого будинку.

Від чого залежить ціна охорони будинку?

Замовляючи установку сигналізації на будинок в м. Рівне, варто звернути увагу на те, що вартість послуг може бути різною і залежати від багатьох факторів. В першу чергу на ціні охорони приватних будинків в Рівному буде позначатися обраний тип охоронної системи: бездротова або дротова. На вартості також відображається необхідність монтажу додаткового обладнання. А також не варто забувати про ціну самої системи і виконання монтажних робіт фахівцями.

Звернувшись в компанію «Шериф», кожен клієнт гарантовано отримає індивідуальний розрахунок вартості на установку охоронної системи.

Варто пам’ятати про те, що наша охоронна компанія бере на себе матеріальну відповідальність в тому випадку, якщо група реагування не встигла вчасно приїхати на об’єкт.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.