0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Рейтинг районів Києва за кількістю квартирних крадіжок

Рейтинг районов по кол-ву краж

У 2016 році за даними ГУ Нацполіції м. Києва здійснено 7 755 квартирних крадіжок. Дані стосуються лише тих випадків, по яким відкрито кримінальні провадження. Також наводиться статистика, в якій можна побачити, скільки пограбувань було зафіксовано конкретно в кожному районі.

Таким чином, найбезпечнішими районами стали Печерський та Подільський з показниками в 351 та 430 крадіжок відповідно. На третьому місці знаходиться Голосіївський район, проте відрив від лідерів майже в 2 рази є доволі помітним, а кількість пограбувань становить 735 випадків.
Закривають список як найнебезпечніші Дніпровський, Деснянський та Святошинський райони, у них здійснено 1066, 950 та 907 відповідно.
Якщо рівномірно розкидати на рік кількість пограбувань, то виходить, що в Києві майже щодня відбувалося від 1 до 3 пограбувань.
Як бачимо, кількість пограбувань чимала і це лише квартирні, а якщо додати вуличні грабежі та автомобільні, то картина буде зовсім невесела. Не варто очікувати, що зі зміною року кардинально зміниться і ситуація. Злодії не виправляються раптово, тому краще дбати про надійну охорону квартири, а не сподіватися, що біда омине.

№ п/пРайонне управління поліціїЗареєстровано квартирних крадіжках за 2016 рік
1Голосіївське735
2Дарницьке892
3Деснянське950
4Дніпровське1066
5Оболонське781
6Печерське351
7Подільське430
8Святошинське907
9Солом’янське868
10Шевченківське775
11Всього по місту7 775

 
[ratings id=””]

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

Дмитро Стрижов: спорт бізнесу не перешкода

Чемпіонат світу IRONMAN 2018 вперше за свою історію пройшов за участю представника з України в категорії Executive Challenge. Для участі в даній категорії мало бути спортивним, потрібно бути ще й успішним підприємцем. Цим єдиним українським представником в категорії спортивних та успішних став Дмитро Стрижов – генеральний директор охоронного холдингу Шериф. У своєму інтерв’ю він поділився, […]

Дмитро Стрижов увійшов у десятку найкращих айронменів світу.

Генеральний директор холдингу “Шериф” пройшов шлях від 100 + кг до Чемпіонату світу з триатлону. Яким був цей шлях – у відео!

Завантажити ще
Шериф та Ajax

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon
Шериф та Ajax