Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Рейтинг районів Києва за кількістю квартирних крадіжок

Рейтинг районов по кол-ву краж

У 2016 році за даними ГУ Нацполіції м. Києва здійснено 7 755 квартирних крадіжок. Дані стосуються лише тих випадків, по яким відкрито кримінальні провадження. Також наводиться статистика, в якій можна побачити, скільки пограбувань було зафіксовано конкретно в кожному районі.

Таким чином, найбезпечнішими районами стали Печерський та Подільський з показниками в 351 та 430 крадіжок відповідно. На третьому місці знаходиться Голосіївський район, проте відрив від лідерів майже в 2 рази є доволі помітним, а кількість пограбувань становить 735 випадків.
Закривають список як найнебезпечніші Дніпровський, Деснянський та Святошинський райони, у них здійснено 1066, 950 та 907 відповідно.
Якщо рівномірно розкидати на рік кількість пограбувань, то виходить, що в Києві майже щодня відбувалося від 1 до 3 пограбувань.
Як бачимо, кількість пограбувань чимала і це лише квартирні, а якщо додати вуличні грабежі та автомобільні, то картина буде зовсім невесела. Не варто очікувати, що зі зміною року кардинально зміниться і ситуація. Злодії не виправляються раптово, тому краще дбати про надійну охорону квартири, а не сподіватися, що біда омине.

№ п/пРайонне управління поліціїЗареєстровано квартирних крадіжках за 2016 рік
1Голосіївське735
2Дарницьке892
3Деснянське950
4Дніпровське1066
5Оболонське781
6Печерське351
7Подільське430
8Святошинське907
9Солом’янське868
10Шевченківське775
11Всього по місту7 775

 
[ratings id=””]

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon