0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Рейтинг районів Києва за кількістю квартирних крадіжок

Рейтинг районов по кол-ву краж

У 2016 році за даними ГУ Нацполіції м. Києва здійснено 7 755 квартирних крадіжок. Дані стосуються лише тих випадків, по яким відкрито кримінальні провадження. Також наводиться статистика, в якій можна побачити, скільки пограбувань було зафіксовано конкретно в кожному районі.

Таким чином, найбезпечнішими районами стали Печерський та Подільський з показниками в 351 та 430 крадіжок відповідно. На третьому місці знаходиться Голосіївський район, проте відрив від лідерів майже в 2 рази є доволі помітним, а кількість пограбувань становить 735 випадків.
Закривають список як найнебезпечніші Дніпровський, Деснянський та Святошинський райони, у них здійснено 1066, 950 та 907 відповідно.
Якщо рівномірно розкидати на рік кількість пограбувань, то виходить, що в Києві майже щодня відбувалося від 1 до 3 пограбувань.
Як бачимо, кількість пограбувань чимала і це лише квартирні, а якщо додати вуличні грабежі та автомобільні, то картина буде зовсім невесела. Не варто очікувати, що зі зміною року кардинально зміниться і ситуація. Злодії не виправляються раптово, тому краще дбати про надійну охорону квартири, а не сподіватися, що біда омине.

№ п/пРайонне управління поліціїЗареєстровано квартирних крадіжках за 2016 рік
1Голосіївське735
2Дарницьке892
3Деснянське950
4Дніпровське1066
5Оболонське781
6Печерське351
7Подільське430
8Святошинське907
9Солом’янське868
10Шевченківське775
11Всього по місту7 775

 
[ratings id=””]

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

АКЦІЯ | Бездротова система “під ключ” за 4300 грн

Запускаємо акцію на бездротову охоронну систему МАКС: охоронне обладнання + монтаж + пусконалагоджувальні роботи = 4 300 грн. “Шериф” робить безпеку доступною кожному та пропонує підключення сигналізації для дому за ціною, яка не має аналогів на охоронному ринку. Можете перевірити та зрозуміти, що цей варіант заощадить вашому сімейному бюджету в середньому 30% у порівнянні з […]

Сигналізація AJAX від Шериф: Отримайте безкоштовно кращу систему безпеки!

АКЦІЮ ЗАВЕРШЕНО 31.10.18! Сигналізація AJAX визнана кращим охоронним обладнанням в Європі! Замовляючи охорону житла в ШЕРИФ ви отримуєте його безкоштовно! Без жартів і прихованих умов — ви підключаєте сигналізацію, а ми надаємо в користування бездротове обладнання AJAX – БЕЗКОШТОВНО. AJAX і ШЕРИФ охоронятимуть оселю від злодіїв, пожежі та затоплення, поки ви будете поза домом. І […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon