Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Приватний детектив. Хто він і коли його послуги необхідні?

Коли ви чуєте слово «детектив», що ви уявляєте? Більшість людей асоціює це слово із голлівудськими фільмами, де в ролі детектива виступає розумний, холоднокровний чоловік з неймовірною стратегією поведінки, який може дістати будь-яку інформацію навіть з під землі.
Але не всі знають про те, що в реальному житті така професія теж існує. Більше того, попит в послугах приватного детектива останнім часом набирає все більше обертів.

Все тому, що знайти потрібну інформацію далеко не завжди можна власними зусиллями. І в цьому випадку ніхто не впорається з цим краще, ніж детектив. Але все таки, які саме проблеми можна вирішити за допомогою приватного детектива? В яких випадках вам знадобиться дана послуга?
Давайте розберемося.

Найчастіше за послугами приватного детектива звертаються, якщо потрібні:

 • приватне розслідуванн
 • спостереження за ким-небудь
 • розшук зниклих людей і цінних речей
 • перевірка інформації на достовірність або пошук необхідних відсутніх даних
 • розслідування інтернет-злочинів
 • пошук архівної інформації
 • спростування чорного піару і наклепу
 • допомога при поверненні боргів
 • пошук спадщини і багато іншого.

Як бачимо, спектр послуг досить широкий. Кожна людина хоч раз у житті, але потребувала подібних послуг. Досі існує міф про те, що приватний детектив доступний виключно заможним людям. І звичайно ж ця думка хибна.

Сьогодні замовити послуги детектива може кожен громадянин. Але перш ніж зупинити свій вибір на певній людині або компанії, перевірте, чи виконуються такі умови:

 1. Конфіденційність.
  Гарантія повної конфіденційності наданої інформації. Вся інформація передається особисто вам.
 2. Дотримання закону.
  Діяльність приватного детектива відбувається виключно в рамках закону, що виключає можливість пред’явлення претензій в законодавчому порядку, як детективу, так і клієнту, який замовив послугу.
 3. Оперативність.
  Виконання послуги в прописані в договорі терміни, зазначені замовником.
 4. Достовірність інформації.
  Будь-яка інформація, яка буде отримана за допомогою роботи приватного детектива, буде підкріплена доказами, що виключає фальсифікації результатів розслідування.
 5. Професіоналізм.
  Послугу надає компетентний детектив з чіткими знаннями, спеціальною освітою, стажем і досвідом роботи.

Всі ці умови повинні бути прописані в договорі і встановлені чіткі терміни виконання роботи. У іншому випадку, звертатися до компанії не варто.

З послугою «Шериф-детектив» від компанії «Шериф» вам не потрібно буде турбуватися про неякісно виконану роботу, тому що у нас працюють тільки професіонали і ми цінуємо свою репутацію. Ми дістанемо будь-яку необхідну вам інформацію в будь-якій сфері. Будьте пильні і обирайте кращих.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon