Акції

forum-one-ukraine-ua

FORUM ONE UKRAINE

Всі клієнти і партнери холдингу «Шериф», які візьмуть участь у форумі отримують 1 місяць безкоштовно на оплату тривожної, охоронної та пожежної сигналізації! 

Раді повідомити Вам, що холдинг охоронних підприємств «ШЕРИФ» є партнером з безпеки найбільшого форуму бізнесу та лідерства в Центральній і Східній Європі FORUM ONE UKRAINE за участю британського мільярдера сера Річарда Бренсона.

FORUM ONE UKRAINE збере й інших всесвітньо відомих спікерів, ставши найкращим майданчиком для обміну унікальним досвідом, натхненням і знаннями для 3500 бізнесменів, топ-менеджерів та інвесторів з Європи та СНД. Тема форуму: «Епоха змін: нові стратегії».

FORUM ONE UKRAINE відбудеться 30 квітня 2015 в Національному палаці мистецтв «Україна».

Інші акції

  • promo-1

    Акції

    Подарунки від «Шериф» за турботу про друзів

    Ви захистили свою оселю від пограбувань – правильне рішення!

  • promo-1

    Акції

    Чорна п’ятниця в «Шериф»!

    «Шериф» завжди пропонує безпеку на вигідних умовах, але в честь Чорної п’ятницю ми робимо умови особливо вигідними!

  • promo-1

    Акції

    Black Friday в ШЕРИФ – знижки до 83%

    Ми теж не могли пройти повз BLACK FRIDAY, але пішли ще далі і вирішили розпочати її в п’ятницю, а завершити в понеділок. І все заради того, щоб запропонувати вам просто непристойну знижку на те, що вміємо робити найкраще – на охорону житла.

Всі акції