0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

На сьогоднішній день існує маса пропозицій по пультовій охороні. На перший погляд більшість компаній виглядають досить не погано. Ми хочемо розповісти, чому ми впевнені в тому, що саме «Шериф» пропонує кращу пропозицію з урахування співвідношення ціни та якості та чому саме охоронний холдинг «Шериф» вже обрали більше 18 000 сімей і три роки поспіль ми отримуємо премію «Вибір року»

Отже, п’ять ключових причин, чому на ринку охоронних послуг обирають саме нас:

Автопарк

Наразі автопарк компанії «Шериф» налічує більше 40 авто, 25 з яких задіяні в пультовій охороні. Інші автомобілі використовуються для перевезення матеріальних цінностей та інших задач. Підтриманню працездатності автопарку приділяється велика увага. Служба швидкого реагування має підмінний фонд на випадок планової перевірки автомобіля або якщо йде сезонна зміна шин. Ми дбаємо про те, щоб за будь яких умов екіпаж виїхав в зону реагування та ніс службу.

1200_400_причины_почему_шериф1

Злагоджена робота

Завдяки злагодженій роботі пульту, лініям високо-швидкісного інтернету, підсилювачам зв’язку, а також власного супутникового інтернету ми працюємо безперебійно двадцять чотири години на добу та досягаємо досить високих показників: у оператора, норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, максимальний час – 8 хвилин влітку, та 9 хвилин взимку. Ми ретельно слідкуємо за виконанням цих нормативів і у разі недотримання, проводимо службові розслідування та оптимізуємо нашу роботу для покращення реагування.

1200_400_причины_почему_шериф2

Сучасна матеріально-технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби та засоби особистого захисту. На відміну від багатьох охоронних компаній, де ще використовують картографічний облік об’єктів, охоронці Шерифа користуються планшетами, завдяки чому мають цілодобовий онлайн доступ до всієї необхідної для роботи інформації з описом об’єкту. На планшет також встановлюється программа що прокладає оптимальний маршрут до об’єкту та передається сигнал тривоги.

1200_400_причины_почему_шериф3

Також велика увага приділяється системі контролю за рухом груп реагування. Обладнання для контролю встановлюється в кожний автомобіль. Оператор має можливість відслідковувати переміщення екіпажу в режимі реального часу. Система відео-спостереження в автомобілі захищена від видалення та редагування відео. Всі дії під час реагування за межами авто записуються  на нагрудний відео реєстратор охоронця, що дає можливість контролю за якістю надання послуг.

Для оперативної передачі даних використовуються новітні, цифрові, радіостанції. Ми дбаємо про безпеку наших працівників тому кожен член екіпажу забезпечується спеціальними засобами захисту: бронежилетом, шоломом, травматичною зброєю, гумовим кийком, балончиком та наручниками.

1200_400_причины_почему_шериф4

Щоб всі системи контролю працювали безперебійно, у офісі встановлене автономне живлення, яке складається з декількох потужних джерел безперебійного живлення та генератора на випадок зникнення струму через форс-мажорні обставини.

T-_20-Реклама_Макеты_2017-макеты_Статья-реферальная-программа_1200_400_причины_почему_шериф6

Високі технології

Високі технології – запорука якісного сервісу та комунікацій.  За якість технологій в «Шерифі» відповідають відділ тестування та IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування та слідкуємо за оновленнями програмного забезпечення.

Щоб оптимізувати комунікації із клієнтами та бізнес процеси, нашими it-спеціалістами була впроваджена СRM-система, яка дає можливість працювати з великим потоком інформації. Система інтегрована із сайтом. Для комфортного обслуговування у кожного клієнта є можливість створити особистий кабінет, який дозволяє подивитися баланс, підключені об’єкти, які знаходяться під охороною, оплатити послуги, задати питання відділу супроводу та побачити актуальну інформацію про акції та новини компанії.

1200_400_причины_почему_шериф5

Матеріальна відповідальність перед клієнтами

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно – виплачуємо компенсацію від 5 –до 100 тис. грн. Розмір виплат залежить від суми що передбачена в договорі. Розмір суми що може бути прописана в договорі залежить від рівня захисту приміщення. Якщо в об’єкті укріплені двері та вікна, сейф з хімічною пасткою прикручений до підлоги та стоять датчики руху, компанія поверне  до 100 тисяч гривень. Якщо дерев’яні двері – тільки 5 тисяч.  При цьому ми не вимагаємо жодних документів права-власності на майно, яке знаходиться на об’єкті, як це роблять страхові компанії. Всі виплати здійснюються із  власного страхового фонду, який щоденно поповнюється. На сьогоднішній день на рахунку нашого фонду 3 млн. гривень.

1200_400_причины_почему_шериф7