Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Про компанію

Холдинг охоронних підприємств «ШЕРИФ»

Приватне охоронне підприємство «Шериф» почало свою діяльність у квітні 2003 року після отримання ліцензії Міністерства внутрішніх справ України на право здійснення охоронної діяльності. У жовтні 2008 року на базі Приватного підприємства був створений «Холдинг охоронних підприємств», до складу якого входять тринадцять охоронних підприємств під загальним брендом «Шериф».

Холдинг охоронних підприємств « ШЕРИФ »

Перелік послуг Холдингу включає в себе всі види охоронної діяльності: фізичну охорону стаціонарних об’єктів, охорону масових заходів, охорону та супровід цінних вантажів, супровід інкасації, охорону фізичних осіб, пультову охорону об’єктів, монтаж, обслуговування та спостереження за пожежною сигналізацією, встановлення систем охоронної сигналізації, відеоспостереження та контроль доступу , проведення електровимірювань.

Стабільність і успіх роботи Холдингу охоронних підприємств «Шериф» досягається завдяки системному підходу до забезпечення роботи компанії, який ґрунтується на:

  • Моніторингу передових профільних технологій;
  • Моніторингу реального професійного рівня командно-керівного складу, особового складу, ефективності роботи системи;
  • Корекції існуючої системи відповідно до змін умов здійснення діяльності.

Чітке розуміння стратегічних цілей клієнта, чітка постановка тактичних завдань і правильний розподіл їх пріоритетів командно-керівним складом компанії, побудова структури системи безпеки за принципом «необхідно і достатньо», чітка регламентація діяльності та опис усіх процесів у системі забезпечення безпеки. Дотримання цих принципів дає можливість забезпечити роботу за найважливішою формулою для клієнта «оптимальність співвідношення ціни і якості послуги».
Керівні посади в компанії займають колишні співробітники силових структур. Практичний досвід, накопичений роками, і спеціальна підготовка персоналу – все це гарантує високу якість послуг, що надаються.

Нам довірили свою безпеку як державні, так і комерційні структури. Ми маємо честь охороняти об’єкти зі статусом «національний» та дипломатичні представництва європейських держав. Кількість підприємств і приватних осіб, які довірили свою безпеку «Шерифу», зростає щодня.
Холдинг охоронних підприємств «Шериф» – визнаний лідер охоронного бізнесу України. Це підтверджується показниками національного бізнес-рейтингу та великою кількістю нагород, дипломів і подяк. Репутацію ми вибудовуємо виключно на повазі до клієнтів.

Мета нашої діяльності – забезпечити надійну охорону та безпеку життя і бізнесу клієнта. Для цього у нас є всі необхідні ресурси, можливості та досвід. На базі Холдингу працює тренувальний центр з рукопашного бою для підготовки охоронців.

На підприємстві створено сучасний пульт охорони та пульт пожежної безпеки, електровимірювальна лабораторія, цілодобово працює диспетчерська служба та групи мобільного реагування.

Нас обирають, тому що ми охороняємо краще за інших!

ШЕРИФ – «ЗАХИЩАТИ ТА ОХОРОНЯТИ»

 

Холдинг охранных предприятий «Шериф» - признанный лидер охранного бизнеса Украины.

 

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua