Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Послуги охорони в регіонах України

Номер для замовлення послуг +38 (067) 411 81 21

Фізична охорона об’єктів

Забезпечення фізичної охорони є важливим пунктом при організації системи безпеки будь-якого об’єкта, починаючи від готелів або офісів і закінчуючи складами або заводами. Послуги фізичної охорони мають на увазі не тільки знаходження співробітників охоронної фірми ШЕРИФ на об’єкті, але і постійне патрулювання навколо нього, а також підтримка забезпечення взаємодії з іншими охоронниками та центральним пультом. Це особливо важливо при охороні великих територій, наприклад: полів, ліній електропередач, агрокомплексів.

Охорона територій великої протяжності

Компанія «Шериф» готова взяти на себе охорону об’єктів великої протяжності і надати замовнику спеціальні автопатрулі. Такий патруль може складатися з найрізноманітнішого транспорту: легкових автомобілів, автомобілів підвищеної прохідності типу УАЗ Patriot, колісних квадроциклів та інших. Подібна комплектація рухомого складу дозволяє здійснювати ефективне патрулювання на пересіченій місцевості.

Крім цього, в арсеналі «Шериф» є і сезонний транспорт, наприклад квадроцикли на гусеничному ходу і інша спецтехніка. Це дозволяє нести патрульну службу, незважаючи на погодні умови і опади. Навіть глибокий сніг, бруд або вода не стануть перешкодою для ефективного патрулювання території.

Охорона і супровід вантажів

Супровід вантажу співробітниками охоронного холдингу «Шериф» забезпечує надійну охорону на всьому шляху проходження. Завдяки високому рівню підготовки і жорсткого відбору, наші співробітники готові адекватно реагувати на будь-яку позаштатну ситуацію.

На практиці охорона і супровід вантажу – це комплексний захід. Крім надання фізичної охорони і технічних засобів, для кожного маршруту фахівці компанії розробляють оптимальну схему руху з урахуванням всіх можливих загроз.

Для того що б отримати більш детальну інформацію по послугах в регіонах, зв’яжіться з менеджером по телефону +38 (067) 411 81 21

Замовити зворотній дзвінок