Оплата

Шановні клієнти!

Нагадуємо, що запорука плідної співпраці – своєчасна оплата за надані послуги.

Оплата за послуги Шериф, згідно Договору, має здійснюватись щомісячно на умовах передоплати протягом перших п’яти календарних днів місяця в якому надаються послуги.

У разі заборгованості, Шериф має право тимчасово не надавати послуги, а саме не відправляти групи швидкого реагування на сигнал “Тривога”. Холдинг Шериф не несе відповідальності за вчинені збитки клієнту в разі заборгованості.

Sheriff Logo

Можливі способи оплати за послуги

 • liqpay logo
  Оплата через мобільний додаток mySheriff

  Зручна оплата та багато іншого через мобільний додаток mySheriff: дізнатися статус охорони житла, зв’язатися з підтримкою без дзвінка, побачити тривоги з приїздом ГШР, оформити автоматичну підписку та не мати клопоту з щомісячною оплатою.

 • viza-mastercard logo

  monobank - оплата в додатку

 • viza-mastercard logo

  Оплата банківською картою online

 • Privat24

  ПриватБанк: Приват24

  Вибрати пункт меню «Мої платежі», через пошук знайти "Шериф Холдинг охоронних підприємств" і ввести телефон, який вказаний як фінансовий. На екрані будуть відображені договору і баланс за цими договорами. Автоматично пропонується сплатити суму заборгованості, але можна оплатити і велику суму.

 • Privat24

  ПриватБанк: відділення

  Касиру необхідно назвати назву підприємства Шериф Холдинг охоронних підприємств і номер телефону, вказаний як фінансовий. Якщо ви маєте кілька договорів, касир може уточнити, за якою саме договором буде оплата.

 • Privat24

  ПриватБанк: термінал самообслуговування

  У меню, через пошук- знайти підприємство під назвою Шериф Холдинг охоронних підприємств. Ввести телефон, який вказано як фінансовий. На екрані відобразяться договору і баланс за цими договорами, а також рекомендована сума до оплати.

 • Privat24

  Оплата готівкою

  Ви можете розрахуватися готівкою в офісі компанії за адресою м.Київ, вул. Сосницька 1/44

 • people

  Оплата за допомогою Реферальної програми

  Відтепер за кожного підключенного знайомого, друга або родича, який перейшов за вашим посиланням, ви гарантовано отримаєте 500 гривень на власний рахунок!

  Детальніше
 • Каса банку

  Через касу будь-якого банку

  Для того, щоб оплатити через касу будь-якого банку Вам потрібно вказати реквізити з вашого договору