Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Охоронна сигналізація в квартиру та інші методи захисту від крадіжки

Ваша квартира — ваша фортеця. Убезпечити своє житло тільки пожежною сигналізацією мало. В Україні щодня відбуваються квартирні крадіжки. Це — найпоширеніший вид пограбування, який може статися з ким завгодно. За статистикою, тільки за минулий рік в Україні сталося понад 20 тисяч пограбувань квартир і ця цифра, на жаль, не зменшується з роками.

Про те, як убезпечити свої квартири і будинки від крадіжок і забезпечити спокійний сон собі і близьким, розповідає експерт ринку безпеки, засновник холдингу «Шериф» Дмитро Стрижов.

Перш ніж приступити до вивчення методів боротьби з крадіжками, я б хотів розповісти, якими взагалі вони бувають. Квартирна крадіжка не завжди буває випадковою. Звісно, дуже поширені випадки, коли грабіжник бачить двері, які легко зламати, відкриває їх за 1-3 хвилини, бере все, що криво лежить і змивається. Однак, більше побоюватися варто саме спланованих пограбувань, яких як мінімум не менше (а то і більше).

Тут вже працюють професіонали. Кожен крок чітко продуманий, злодій точно в курсі, що з цінностей у вас є, яким чином житло захищене і чи захищене в принципі, коли і хто є вдома, а коли нікого немає. Це, як правило, дуже досвідчені злодії, які можуть в разі форс-мажору нашкодити тим, хто застане їх на місці злочину. Важливо розуміти, що в обох випадках злочинці проводять в квартирі в середньому 20 хвилин. Цього не завжди вистачає, щоб хтось встиг викликати поліцію і вона приїхала. Однак, за цей час спокійно приїжджає група швидкого реагування (ГБР) приватної компанії, якщо звичайно у вас встановлена охоронна сигналізація.

Але, давайте по порядку. На що варто ще звернути увагу, крім сигналізації в квартиру: 

1. Броньовані двері. Цей метод не захистить вас від пограбування на 100%, але дуже уповільнить процес проникнення злочинців всередину приміщення. Якщо у вас датчик злому на дверях, то ГБР приїде ще до того, як злодії увійдуть всередину.

2. Якісні замки на дверях. Навіть якщо ви поставите найдорожчі і міцні двері, при наявності слабких замків, вони не допоможуть. Тому подбайте про те, щоб у вас були більш складні замки. Зламати можна все, але краще, щоб це у злочинця займало хоча б 5-8 хвилин. 

3. Сейфи На жаль, багато людей до сих пір ховають свої гроші і цінності в так званих «заначках», сподіваючись на свою креативність і на те, що злодій їх не знайде. Але повірте, це не так. У той момент, коли ви тільки придумали супер секретне місце для того щоб заховати гроші, злочинець вже про нього знає.

Сейф — це найкраще місце для зберігання всіх ваших цінностей. Але тільки за умови, що він буде вмонтований до стіни або підлоги. В іншому випадку, грабіжникові нічого не завадить відірвати сейф і забрати його з собою. Нехай навіть він буде закритий. Хоча, якщо ви все одно боїтеся, що сейф можуть забрати, встановіть в нього датчик з GPS-трекером — тоді легко можна буде знайти і ваші цінності і злочинців.

4. Відеоспостереження. Це, звичайно, не метод активного захисту від проникнення, але він допоможе дізнатися, якщо домушники активно почали придивлятися до квартири і попередити пограбування, застосувавши необхідні заходи. А якщо камера буде вести запис, то в разі пограбування, всі матеріали можна буде передати в ГБР для швидшого пошуку злочинця, або звернутися до приватного детектива.

Повторюся, головним методом захисту є охоронна сигналізація. На сьогоднішній день сигналізація — це найкращий метод захисту квартири від грабіжників. У той час коли інші методи тільки відтягують час скоєння пограбування і утримують на собі фокус уваги, група швидкого реагування прибуває на затримання за час до 8 хвилин в Києві. Охорона квартири таким методом є найнадійнішою і зводить ризик бути пограбованим до нуля. Встановлення сигналізації в квартиру не займає багато часу і по вартості дорівнює одному повноцінному обіду, а по ефективності не може зрівнятися ні з чим. 

Подбайте про своє здоров’я і свої цінності просто зараз.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon