Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Охоронне обладнання, яким озброєний ШЕРИФ

Вибір сигналізації для будинку – це не те, що можна робити «аби як», від цього безпосередньо залежить, чи буде виконуватися пряме призначення пристрою або безпека виявиться мішурою, що радує око до першого пограбування.

У цій справі акцент потрібно робити не тільки на імідж охоронної компанії, а й на обладнання, яке вона використовує. Саме від якості охоронних комплектів залежить, чи надійде на пульт охорони сигнал тривоги при спробі проникнення або датчики не помітять підступу, поки житло будуть обчищати.

«Шериф» готовий поділитися з вами, яке обладнання використовується в нашій роботі, чому довіряють професіонали охоронного бізнесу.

• AJAX (бездротова сигналізація)

Один із представників бездротової сигналізації є Ajax Starter Kit, чиєю установкою зайнятися можна самостійно, без допомоги монтажників.

Охоронне обладнання AJAX (бездротова сигналізація)

Коригування програмних налаштувань у цьому пристрої бере на себе інтелектуальна централь сигналізації Ajax Hub, яка акумулює всі можливості кожного з датчиків у єдину систему. Подальше керування та інформація про стан комплекту доступні через мобільні додатки. Крім цього, ставити та знімати з охорони приміщення можна за допомогою брелків Ajax Space Control або пароля.

Важливий плюс Ajax Starter Kit полягає в можливості розкинути мережу на відстань до 2000 м на відкритому просторі або на декількох поверхах бізнес-центру з можливістю підтримки централлю до 100 пристроїв і підключення до моніторингу системи до 50 користувачів, що робить її більш привабливою при виборі сигналізації для бізнес-приміщень.

У той же час для коректної роботи на великих периметрах і вирішення різного типу завдань у прилад встановлено потужний ARM процесор, а працює комплект за допомогою бездротової технології Jeweller із підключенням GSM у якості резервного каналу зв’язку.

Не страшно з таким захистом і забути його ввімкнути – технологія Geofence нагадає включити сигналізацію при виході з приміщення і вимкнути після повернення в нього. Передбачені сповіщення і на випадок зникнення електроживлення, але через його відсутність система не відключиться – резервне живлення буде підтримувати роботу приладу ще протягом 15 годин.

Також у числі характеристик сигналізації:

 • Aлгоритм DeliverAnyway сигналізує про тривогу навіть при повній пропажі зв’язку
 • Real time OS – захищає систему від вірусів і вторгнень
 • Корпус захищений від злому тампером
 • Працює функція історії подій
 • Відгук датчиків перевіряється пінгами частотою від 12 секунд
 • Дальність детектування руху датчиком – 14 метрів
 • Діє імунітет від домашніх тварин (до 20 кг)
 • Термін роботи датчиків від одного елемента живлення до 7 років
 • На брелках розміщена тривожна кнопка

У комплект Ajax Starter Kit входить розумна централь Ajax Hub, датчик руху Ajax Motion Protect, датчик відкриття Ajax Door Protect strong, брелок Ajax Space Control.

купити аякс київ

• МАКС 3718 (бездротова сигналізація)

Комплект, установка якого не вимагає проведення кабелів і не псує інтер’єр, а компактність пристрою робить його ледь помітним. Але хоч малий, та завзятий – пристрій здатен підтримувати до 16 бездротових датчиків і охоплювати відстань до 1 500 м.

Охоронне обладнання МАКС 3718 (бездротова сигналізація)

У той же час, базовий комплект від початку готовий до роботи та його установка займає мінімальний час. На випадок відключення електроживлення передбачено вбудований акумулятор із тривалістю безперервної роботи до 9 годин. Термін же служби батарей датчиків становить від 4 до 8 років.

Керувати сигналізацією можна як з мобільних пристроїв, так і з радіобрелків користувачів, а вбудований GSM-модем дозволить використовувати SMS для віддаленого управління (наприклад, зміни режиму охорони) і перегляду стану приладу. Надійність радіозв’язку забезпечується роботою в закритих мережах GPRS VPN із детектуванням саботажу радіоканалу.

Серед інших характеристик комплекту:

 • Два розділи (групи) охорони
 • Один вихід «відкритий колектор» на платі
 • Дві бездротових клавіатури М4064КР
 • Бездротовий інтерфейс Industrial Security and Medical radio для роботи з бездротовими пристроями, 868,0 … 868,6 МГц.
 • Вбудований GSM-модем із функцією резервування передачі сповіщень: 2SIM; GPRS на 2 адреси сервера, GSM-голос
 • Робота з МАКС Cloud і мобільними додатками
 • Пам’ять подій
 • Порт USB mini B і Bluetooth для програмування з комп’ютера
 • Електроживлення – 12 VDC, у комплекті джерело живлення 220В / 12В PSU0,5
 • Вбудована Li-Po батарея на 1600 mAh.
 • Діапазон робочих температур навколишнього середовища – від 0 до +45 ° С
 • Габаритні розміри приладу: 27,5х86,5 × 86,5 мм
 • Робота з будь-якими ContactID пультами через прозорі конвертери GSM, GPRS і Ethernet протоколів ПС МАКС GPRS і ПС МАКС Ethernet

Базовий комплект МАКС3718 складається з приладу і блоку живлення, датчика обсягу КС101Р, клавіатури М4064КР і датчика КС131РС.

• ЛУНЬ 25Т

Комплект Лунь 25Т є відмінним варіантом для охорони приватного будинку, квартири або офісу, магазину.

Охоронне обладнання ЛУНЬ 25Т

При використанні даної моделі можна не запам’ятовувати пароль сигналізації – постановка/зняття об’єкта з охорони відбувається за допомогою сканування спеціальних ключів на зчитувачі панелі приладу (базовий набір включає в себе 3 ключа).

Зручність моделі також і в тому, що один прилад може охороняти 2 різних приміщення, які ставити та знімати з охорони можна окремо.

Якщо ж вас цікавить, як дана сигналізація спрацьовує в разі тривоги, то: при проникненні датчики передають тривожний сигнал через модуль зв’язку (GSM / GPRS або WI-FI) на пульт централізованого спостереження, паралельно включаючи сирену. Подальші дії переходять до груп швидкого реагування, які негайно відправляються на місце виклику.

Зникнення електроживлення для даної моделі перешкодою не є – прилад здатний працювати на акумуляторі посиленої ємності.

Характеристики комплекту включають:

 • 5 дротових зон охорони для підключення різних датчиків руху, відкриття, розбиття скла і т.д.
 • Підтримку виносних клавіатур і зчитувачів для постановки/зняття об’єкта з охорони
 • Модулі розширення зон (усього прилад підтримує до 17 провідних зон охорони)
 • Підтримку до 10 радіозон охорони (через додатковий радіомодуль)
 • Виходи для підключення виносної сирени та виносного світлодіода

Комплект Лунь 25Т складається з приладу, акумулятора, датчика руху, датчика розмикання, внутрішньої сирени, короба 20х8, кабелю ШВВП 2х0,75, кабелю W4x0,22, дюбелів (6 шт.), саморізів (М 0,3 * 35).

• ЛУНЬ-7Т

Комплект, у якому можна варіювати використання ключів і пароля. Служить для охорони малих та середніх об’єктів, як і попередня описана модель, проте ця версія більш розширена.

Охоронне обладнання Лунь 7т

Важливими перевагами моделі є можливість доповнення пристрою приладами «Лунь-7Н» (яких можна підключити до 29 штук) і підключення до приладу «тривожної кнопки».

Сигналізацією можна керувати віддалено. Лунь-7T реагує на вхідні дзвінки та оцінює номер абонента телефону. Якщо номер вхідного дзвінка не співпаде з жодним із номерів, записаних на SIM-карту приладу, він автоматично скине вхідний дзвінок, «не піднімаючи трубку».

Крім цього, пристрій має наступні характеристики:

 • Передача інформації на пульт здійснюється по GPRS і голосовим каналам GSM-мережі
 • Контроль наявності мережі змінного струму 220 В
 • Контроль розряду акумуляторної батареї
 • Вихід BELL (відкритий колектор) для підключення сирени з током споживання до 1 А
 • Додатковий, дистанційно керований вихід AUX (відкритий колектор) із навантажувальною здатністю 1 А
 • Дозволяє виконувати всі функції віддаленого управління і звіту про стан за запитом із пульту

Комплектація Лунь-7T включає: прилад, блок живлення, вставки плавкі ВПТ6-250В-1 А і ВПТ6-250В-3.15 А, мережеву клемну колодку із запобіжником, резистори, світлодіоди, тамперні кнопки, гвинт для установки мережевої клемної колодки, саморізи по металу .

Якщо ж резюмувати дані комплекти в сумі, то головне – вони надійні. І вибір будь-якого з цих варіантів уже є хорошим.

А якщо вибрати хочеться не просто хороше, а ідеальне для конкретно свого випадку, то варто проконсультуватися в наших менеджерів, адже навіть до універсального захисту підхід повинен бути індивідуальним!

Замовити консультацію
icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon