Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Охорона вашого дому за 16 гривень

За даними статистики правоохоронних органів, кількість крадіжок у 2020 році склало 79 тисяч випадків, з яких близько 6 тисяч крадіжок квартирні. І хоча, у порівнянні з 2019 роком, число крадіжок стало на порядок меншим, це не означає, що можна розслабитися і не вживати ніяких заходів безпеки для свого майна.

Зниження кількості квартирних крадіжок можна пояснити введенням карантинних заходів. Люди сиділи по домівках, що ускладнило злочинцям здійснювати пограбування. Але прогнози експертів на майбутнє невтішні. Якщо ситуація в країні не стабілізується, то це призведе до нового сплеску злочинності через катастрофічну бідність населення. Люди, втративши роботу, будуть змушені грабувати, а злочинці, які до цього займалися незаконними справами, почнуть діяти ще активніше.

І тут є два варіанти дій:

 • Закривати очі на те, що відбувається, покладатися на долю та сподіватися на «зі мною такого не трапиться»
 • Вжити необхідних заходів безпеки і спати спокійно.

Перший варіант ненадійний погодьтеся. Адже навіть якщо у вас немає дорогоцінностей і ви живете у скромній квартирі в тихому районі, це ще не гарантує, що на вас не зверне свою увагу злочинець. Тому ми радимо перейти до наступного пункту і вжити необхідні заходи безпеки.

Отже, які ж все таки заходи безпеки можуть звести ризик пограбування до мінімуму:

 • встановлення якісних дверей і хороших замків
 • встановлення решіток на вікна
 • камери відеоспостереження
 • сигналізація
 • сигналізація, підключена до пульта охорони.

Перші чотири пункти без сумнівів є дуже важливими і можуть стати перешкодами для злочинця у спробі дістатися до ваших цінностей. Але є одне «але». Всі вони добре працюють, як додаткові заходи безпеки, які ускладнюють умови для грабіжника, але не рятують від пограбування. Злочинцю просто знадобиться трохи більше часу і спритності. Якщо вам трапився недосвідчений злочинець, то він справді може подумати, що воно того не варте і пройти повз ваші двері. Але якщо він дуже зацікавлений тим, за чим прийшов, тоді його мало що зупинить.

Єдиним дієвим і ефективним методом звести ризик пограбування до нуля — це підключення до пульту охорони. Досі панує думка, що охорону квартири або будинку можуть собі дозволити лише забезпечені люди, такі як бізнесмени і політики. Але це не так.

На сьогоднішній день, охоронний холдинг Шериф надає послугу охорони житла всього за 16 гривень в день — ціна діє у рамках пакету «Смарт безпека».

Що входить до пакету «Смарт»:

 • комплект бездротової сигналізації. Комплект, встановлення якого не вимагає проведення кабелів і не псує інтер’єр, а компактність пристрою робить його ледь помітним.
 • обладнання. Найвища якість обладнання гарантує безперебійну роботу.
 • монтаж і встановлення. Наші експерти самі здійснюють монтаж та встановлення, відштовхуючись від аналізу ваших унікальних умов житла.
 • моніторинг 24/7. Ми працюємо цілодобово для вашої безпеки, тому готові до виклику в будь-який час дня і ночі.

З пакетом «Смарт Безпека» від компанії Шериф усього за 16 гривень на день ви позбавите себе від усіх ризиків пограбування, так як в разі надходження сигналу тривоги на пульт охорони, протягом 1-7 хвилин на вашу адресу прибуде екіпаж з озброєними бійцями, які затримають будь-якого, хто буде чинити замах на ваше майно.

Вже понад 30 тисяч сімей довірили нам свою безпеку. Тепер вибір за вами

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon