Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Охорона квартир: надійні двері чи все-таки охоронна сигналізація квартири?

На Youtube викладені тисячі записів з камер відеоспостереження, які встановили діяльні господарі квартир, турбуючись про збереження свого майна. Відеокамери зафіксували безліч осіб квартирних злодіїв, їх типову поведінку і дії. Подивившись ці відеоролики, можна зрозуміти, як все-таки важлива охорона квартир, і вчасно прийняти всі необхідні заходи для захисту своєї «фортеці» від злочинців.

Як показує практика, охоронна сигналізація квартири і камери відеоспостереження – це два найбільш дієвих способи протистояти зловмисникам при спробах здійснити квартирну крадіжку. Цим шляхом пішов власник першого відеозапису. Ми не знаємо, чи встановлена ​​у нього охоронна сигналізація квартири, але точно можна сказати, що зроблений ним запис з камери відеоспостереження, схоже, став відмінним доказом для правоохоронців.

На цьому відео основне дійство приховано від наших очей, оскільки розгортається поверхом вище. Поки відкривають квартиру нагорі, один із злочинців спостерігає за обстановкою в під’їзді: тиняється біля дверей квартир, прислухаючись, чи є хто вдома, промацує вхідні двері і, схоже, намагається встромити сірники в дверні щілини, щоб вивідати, відкривають двері чи ні.

За словами автора цього ролика, відкрити перший замок в обраній квартирі у домушників все-таки вийшло, та ось влізти в чиєсь житло за добром так і не вдалося. Мабуть, на другий замок не вистачило часу і сил, а, може, злодіїв банально злякав рух в під’їзді.

Зірвалася спроба крадіжки і у злодіїв на другому відео. Домушники довго прислухалися і придивлялися до вхідних дверей, перш ніж приступити до злому замка. Але їх спіткала невдача – в сусідній квартирі, де власне і встановлена ​​камера, були люди.

Так що пам’ятайте: одні лише дорогі і міцні двері – це не панацея від квартирних злодюжок. Охорона квартири – поняття набагато більш багатогранне. Вона має на увазі як пасивні засоби захисту (двері, замки, грати на вікна), технічні засоби охорони (охоронна сигналізація квартир, система відеоспостереження), так і безпечна поведінка самої людини. Це означає, що не варто розповідати першому зустрічному про своє матеріальне благополуччя і хвалитися новими придбаннями. Адже ніхто не дасть вам гарантію, що серед ваших знайомих немає подільників квартирних злодіїв.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon