Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона квартир в Одесі від компанії Шериф

Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.
На жаль, цього вже не достатньо. На сьогодні єдиний спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це встановлення сигналізації до квартир з підключенням її до пульту охорони!
Послуга “охорона квартир” одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій охоронних агенції. Але в чому ж відмінність “Шериф”? Ми єдині маємо автономний від усього зовнього пульт, до якого підключені наші клієнти.
В нас власний сервер, де є уся необхідна інформація по об’єктах, руху пересування 28 єкіпажів, високий рівень спеціалістів технічного обслуговування та менеджерів, що чергують 24/7 та миттєво реагують, контролюючи ситуацію з першої секунди отримання сигналу, в середньому, завдяки цьому, бійці прибувають на об’єкт від 1 до 7 хвилин. Не залежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення працездатності ще протягом декількох днів.
І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, що несе фірма задля збереження вашого майна. Знаючи це, та працюючи з “Шериф” Ви з впевненістю можете сказати: “Я у повній безпеці!”.

Детальніше
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: в кожному районі Києва, постійно патрулюють групи швидкого реагування , дислокація розміщена таким чином щоб миттєво дістатися до необхідної локації.
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення та інші послуги для досягнення максимальної безпеки.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать питання, що виникнуть з несправністю обладнання чи інших важливих з охорони питань.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання нами обіцяних послуг.
 • SMS-повідомлення власників квартири у разі спрацювання датчика: у разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення
 • Комплексний захист від проникнення: сертифіковане обладнання для охорони квартир дозволить охопити все приміщення.

Охороні житла останнім часом приділяється велика увага, адже число випадків проникнень в квартири і пограбувань все збільшується. Компанія “Шериф” забезпечує комплексну охорону житла від протиправних дій за допомогою установки сигналізації та її підключення до пульту. Охорона квартир в Одесі виконується цілодобово. Наша компанія має в своєму розпорядженні власні екіпажі ГШР, які після спрацювання сигналізації і надходження на пульт сигналу, відразу виїжджають на виклик.

Установка сигналізації в квартиру в Одесі проводиться швидко і якісно. У нас є потужна матеріально-технічна база, що включає краще програмне і технічне забезпечення. Крім факту проникнення в квартиру зловмисників, до нас надходить інформація про загоряння, відключення електроенергії, затоплення, після чого викликаються відповідні служби.

Компанія Шериф пропонує готові варіанти дротової і бездротової квартирної сигналізації в Одесі, які встановлюються протягом декількох годин, а служать протягом довгих років.

Ціна на охорону квартир в Одесі залежить від типу пристрою, що підключається, кількості датчиків, додаткових функцій. Регулярно ми проводимо акції, завдяки яким можна придбати надійний захист квартири за вигідною вартістю.

Що входить в послуги охорони квартири?

Підбір підходящої системи охорони квартири здійснюється після виїзду фахівця, який оцінює ризики проникнення в приміщення. Він розраховує кількість датчиків, додаткових пристроїв в залежності від розмірів квартири.

Послуги нашої компанії включають:

 • Надання інформації про наявні технічні засоби безпеки, підбір потрібної сигналізації.
 • Установку охоронних систем безпосередньо на об’єкті.
 • Цілодобовий моніторинг об’єкту.
 • Інформування клієнта про будь-яке спрацювання сигналізації, включаючи помилкові виклики.
 • Швидке реагування на тривожні сигнали.
 • Обслуговування систем охоронної сигналізації.

Завдяки пультовій охороні квартир можна запобігти незаконному проникненню в житло і виникненню інших небезпечних ситуацій.

Які технології використовує Шериф для безпеки вашого житла?

Місцезнаходження устаткування з охорони в квартирі або іншому приміщенні повинно бути ретельно продумано. Квартирні охоронні сигналізації оснащені такими елементами:

 • контрольною панеллю;
 • клавіатурою;
 • декількома датчиками;
 • пультом управління системою.

Додатково можна встановити:

 • систему відеоспостереження;
 • системи контролю доступу;
 • систему оперативного зв’язку;
 • датчики освітлення, електроживлення, задимлення та інші.

В залежності від побажань замовника, майстри з Одеси підбирають систему з провідних чи бездротових засобів (gsm сигналізацію). Наявність в квартирі бездротової техніки має переваги перед провідною. У ній немає проводів, які потрібно монтувати в стіну, проте сигнал дротової сигналізації в квартирі більш стійкий.

Обслуговування сигналізації в квартирі або іншому приміщенні проводиться нашим фахівцем. Про всі необхідні технічні роботи клієнт інформується заздалегідь.

Скільки коштує сигналізація в квартиру?

Щоб поставити квартиру на пульт охорони, необхідно викликати нашого фахівця, який порекомендує потрібну систему та обрахує обсяг робіт. У вартість входить сама сигналізація, її установка, обслуговування згідно з тарифною сіткою, прописаною в договорі.

Крім перерахованого вище, ціни на установку охоронної сигналізації містять в собі її обслуговування.

Ціна на установку сигналізації залежить від площі приміщення, а також від кількості та типу використовуваних датчиків. Для того щоб визначити вартість, можна передзвонити нам або заповнити форму зворотнього зв’язку, і фахівці компанії Шериф обов’язково зв’яжуться з вами найближчим часом.

Розгорнути