Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона офісів та інших комерційних об’єктів (Одеса) від компанії Шериф

Київ – це не лише столиця, але і найбільший економічний центр України. Тож не дивно, що саме тут розташована величезна кількість офісних і складських приміщень, яким просто необхідна професійна охорона. Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом. Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів і офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, що мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а буває, що просто не вистачає звітності і контролю у вигляді систем відеоспостереження. Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання пропонуючи послугу «Охорона офісних та складських приміщень». Нам довіряють більше 7000 приміщень! Приєднуйся і ти до числа захищених!

Детальніше
 • Лояльні ціни на: за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!
 • Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!
 • Комплексний захист від проникнення: ми можемо забезпечити як фізичну охорону так і контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту
 • Професійний підхід: Вже 16 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Києву та інших містах України. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.
 • Аудит: проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.

Базовими потребами кожної людини в будь-які часи були безпека і почуття захищеності. Особливо актуальним це є в наші дні. Кожен намагається максимально захистити своє життя, бізнес, майно і шукає відповідну охоронну фірму, яка могла б якісно виконувати свої функції. Компанія «Шериф» надає саме такі послуги вже більше 16 років. Звертайтеся до нас, якщо вам потрібна:

 • охорона офісів в Одесі;
 • установка будь-якого виду систем спостереження;
 • охорона кафе, ресторанів;
 • охорона магазинів;
 • охорона готелів;
 • охорона приватних будинків та інших об’єктів;
 • охорона складів.

ГШР і професійні охоронці нашої команди виконують свою роботу завжди бездоганно. Нашими постійними клієнтами є великі магазини, підприємства, офіси, банки і адміністративні установи.

Організація охорони офісу

Сигналізація в офіс в Одесі – справа звична і навіть необхідна в такому великому місті. Адже в таких приміщеннях завжди багатолюдно, велика кількість дорогої техніки, цінних паперів і важливих документів. Як правило, такого роду об’єкти потребують охорони. Наша компанія зробить установку охоронної сигналізації в офіс за кілька годин.

Як встановити охоронні системи для офісу? Рішення просте:

 1. На сайті “Шериф” залишити заявку на установку сигналізації або повну охорону об’єкта. З вами зв’яжуться наші співробітники, щоб уточнити всі деталі.
 2. Вибрати відповідні охоронні системи для офісу. Це можуть бути провідні і бездротові установки, сирени, детектори руху та ін.
 3. Наші фахівці проводять монтаж обраної системи сигналізації, і ваш офіс знаходиться під надійним захистом «Шерифа».

Вартість охорони офісу обговорюється окремо в кожному індивідуальному випадку і залежить від багатьох факторів та побажань замовника. У будь-якому випадку, якщо спрацьовує сигналізація, і на установку надходить сигнал, – ГШР приїде на об’єкт за кілька хвилин.

Пультова охорона магазину

Віддати свій магазин під охорону – правильне і вигідне рішення. Адже саме так можна гарантувати безпеку і збереження товару, а також захистити свій бізнес від пожежі, хуліганів, розбоїв і псування майна. Наша компанія пропонує широкий вибір охоронних сигналізацій для магазину. Системи безпеки для магазину включають в себе:

 • провідні та безпровідні датчики;
 • сирени;
 • детектори руху;
 • панелі контролю.

Маючи великий досвід, фахівці фірми можуть визначити основні загрози, яким піддається об’єкт, і виконати монтаж саме тієї системи, яка найбільше буде підходити під специфіку магазину. Таким чином, замовник отримує надійну сигналізацію і максимальну безпеку. Вартість охорони магазину можна дізнатися, залишивши заявку на нашому сайті.

Пультова охорона кафе і ресторанів

Ресторани та кафе – місця, де постійно перебуває велика кількість людей. Тут найчастіше трапляються конфлікти, крадіжки, пожежі, розбої та інші неприємні моменти. Ідеальним рішенням гарантувати безпеку своїм відвідувачам буде – скористатися такою послугою як охорона кафе і ресторану. У робочий час безпеку і порядок у закладі забезпечує фізична охорона.

А ось для охорони таких об’єктів під час відсутності співробітників і відвідувачів найвигідніше буде встановити пультову охорону. У чому полягає її дія? По всьому приміщенню встановлюються камери відеоспостереження і спеціальні датчики, сигнали з яких надходять на так званий системний пульт. За допомогою таких установок спрацьовує сигналізація, сигнал тривоги подається оператору, і на об’єкт виїжджає ГШР.

Охорона готелів

Комплексна охорона у готелі – гарантія безпеки і комфорту як постояль

Розгорнути