Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пультова охорона приватного будинку (Одеса) від компанії Шериф

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам. Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.

Детальніше
 • Комплексний захист від проникнення: монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: В кожному районі Києва, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.
 • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика: в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання заявлених нами послуг у договорі.

Компанія “Шериф” – це приватне охоронне агентство, що забезпечує надійну охорону вашої нерухомості. Ми спеціалізуємося на охороні котеджів в Одесі вже кілька років і встигли завоювати репутацію однієї з найбільш надійних фірм, якій можна здати будинок під охорону.

Фахівці компанії “Шериф” займаються монтажем бездротової та дротової сигналізації для будинку, яка, крім стандартних пристроїв моніторингу, може включати в себе пожежні й димові сповіщувачі, спостереження за об’єктом з центральної станції, дистанційне керування через смартфон і опції домашньої автоматизації, такі як автоматичне освітлення об’єкта та дверні замки.

З огляду на всі сучасні технічні можливості, ми допоможемо вам вибрати надійну систему для охорони дачі в Одесі, котеджу або квартири, в залежності від розмірів приміщення, вашого бюджету і побажань.

Що входить в послуги охорони приватного будинку?

Організація захисту будинку фахівцями компанії “Шериф” має на увазі установку охоронної сигналізації в приватному будинку, а також цілодобову пультову охорону будинку в Одесі. Також пакет послуг включає технічне обслуговування системи.

В охоронні системи для дач в Одесі входять базова станція, Wi-Fi і стільниковий концентратор, який зв’язується з центрами моніторингу за допомогою зашифрованих сигналів і може протистояти перебоям в живленні або спробам обрізати бездротові сигнали ГБР.

До цієї системи охорони будинку в Одесі, в разі необхідності, можна додати абсолютно будь-яку кількість різного роду периферійних пристроїв, включаючи:

 • датчики руху;
 • датчики входу на об’єкт;
 • камери відеоспостереження;
 • димову, пожежну сигналізацію та інші елементи.

У цьому випадку організація охорони будинку та його безпеки будуть на висоті.

Ви можете вибрати дротову або бездротову сигналізацію для будинку, яка не тільки не містить дротів, а й дуже гармонійно вписується в простір. Наприклад, gsm-сигналізація виглядає як елегантний маршрутизатор Wi-Fi або, можливо, висококласний освіжувач повітря, що дозволяє домовласникам наповнити свій будинок потрібними пристроями, не викликаючи підозр і не жертвуючи стилем, в якому виконаний інтер’єр приміщення.

Які технології використовує Шериф для безпеки вашого житла?

Для того щоб убезпечити ваше житло, компанія Шериф використовує такі охоронні системи для дому та дачі:

 • СОТС (система охоронно-тривожної сигналізації). У разі проникнення на об’єкт, що охороняється зловмисників, спрацює так званий тривожний датчик, і на пульт компанії Шериф бездротовим способом надійде відповідне повідомлення, після чого буде викликана ГБР. Це найпоширеніший різновид охоронної сигналізації для будинку в Одесі через низьку вартості. При цьому вона надійна, а її монтаж здійснюється швидко.
 • СКУД (система контролю управління доступом). З її допомогою можна здійснювати провідне управління замком (через кабель), приводом зовнішніх воріт, контролювати доступ на об’єкт. Ідеальне рішення, коли вхід для сторонніх осіб є вкрай небажаним.
 • СОВС – система охоронного відеоспостереження за територією, яке здійснюється за допомогою камер. Як тільки з’явиться порушник, відразу буде дано сигнал для ГБР.

Як правило, це бездротові охоронні системи для будинку, але бувають і провідні, які можуть доповнюватися датчиками задимлення, витоку газу, відключення електроенергії, затоплення та іншими пристроями для більш надійного захисту будинку.

Скільки коштує охорона будинку?

Для тих жителів Одеси, яким потрібно поставити будинок під охорону, ціна даної послуги має дуже велике значення. Вона залежить від наявності додаткових опцій, датчиків та інших факторів, які роблять рівень захисту будинку вищим.

Якщо ви бажаєте встановити сигналізацію в приватний будинок за мінімальну вартість, кращого варіанту, ніж “Шериф”, вам не знайти. Залежно від конкретного способу охорони приватного будинку, вартість даної послуги може бути різною. Так, провідна сигналізація коштує дешевше. Також ми регулярно проводимо акції, завдяки яким захист вашого житла стає ще більш доступним.

Уточнити вартість сигналізації ви завжди можете на офіційному сайті нашої організації або ж, зателефонувавши за телефоном гарячої лінії. Наші співробітники підберуть вам тарифний план, який буде залежати від набору послуг. Ніяких прихованих комісій та платежів в договорі не передбачається, завдяки чому ви можете бути впевнені в надійності та відповідальності нашої компанії.

Розгорнути