Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Новий конкурс від “Шериф”: “Відгадай кількість пограбованих?”

Зміна весняного сезону на літній, принесла до Києва не тільки кліматичну спеку, а й приголомшливо гарячу статистику по квартирних крадіжках!
Порівняно з минулим роком кількість пограбувань зросла у 6 разів, що безсумнівно не може не вразити.
На думку експертів, причина – не просто в тому, що літо – сезон відпусток і розгулу домушників, але і те, що злодії стали більш хапкішими та хитрішими.

Навіть ті, хто нібито подумали про власну безпеку встановивши кодові замки, решітки, броньовані двері, посадили на пост бабусю-консьєржа вже переконалися, що це не працює.

Як правило, знання по роботі з вищепереліченим «способами захисту» у комплексі зі стеженням за господарями житла, дозволяє злочинцям миттєво за 11-15 хвилин проникнути до квартири і повністю її обібрати. Навіть якщо і сподіватися поліцію, як на, єдину на сьогоднішній день, державну службу охорони – то приїзд її на об’єкт становить не менше 15 хвилин.

Найочевидніше, що на момент приїзду, квартира залишиться без незваних гостей і цінностей, виходом та надійним захистом стане приватна охоронна фірма з належною кількістю швидко реагуючих екіпажів приїзд яких становить від 1 до 8 хвилин та власним пультом до якого підключається охоронна сигналізація.

Статистика свідчить, що потенційні жертви всі ми. Стерті будь-які логічні норми і рамки вибору, і що, не дивлячись на це, люди все одно сподіваються на вдачу, і свято вірять, що біда обійде їх стороною, не бажаючи приділити належну увагу власній безпеці.

Ситуація настільки критична, що «Шериф» почав дарувати безкоштовне користування та підключення комплекту охороної сигналізації Аякс.
На власній сторінці в ресурсі фейсбук, що неділі розміщується конкурс: «Вгадай кількість пограбувань на цьому тижні?» в якому, перемагає той, хто наближено вгадав кількість. За механікою конкурса, переможець, має виконати деякі умови:
– зробити репост конкурсу
– бути мешканцем Києва
– мати не більше трьох постів підряд з подібними конкурсами
– погодитись на умови безкоштовного підключення та аренду охороної сигналізації на термін використання послуг від компаніїї
– опублікувати відгук переможця на власній сторінці фейсбук після отримання призу.
А в обмін на це, компанія дарує не лише матеріальний подарунок, але й відчуття безпеки! За один тиждень прийняли участь більш ніж 309 участників. Конкурс захоплює публіку та зі швидкістю розноситься по соціальних мережах.
При цьому, цікавий факт, що “Шериф” публікує реальні статистичні данні за кількістю пограбованих квартир в різних районах Києва. Конкурс проходить під гаслом: «Питання не в тому, пограбують чи ні? Питання в тому, скільки пограбують?».
Спробуй і ти свої сили, приєднайся до захищених. Шериф – це безпека!

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon